مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی :روند فیلم سازی در هرمزگان رو به رشد است

به گزارش چهارشنبه خبرنگار ایرنا، علیرضا درویش نژاد در نخستین شورای پروانه ساخت و نمایش فیلم هرمزگان اظهار داشت: اعضای این شورا که همگی آنها از چهره های شاخص و فعال حوزه سینما هستند، می توانند با بهره گیری از دانش و تجربه خود روند فیلم سازی در هرمزگان را بیش از گذشته ارتقا و به سوی پیشرفت سوق دهند.
وی به تبیین وظایف و اهداف شورا پرداخت و افزود : این شورا سه محور اصلی شامل صدور پروانه ساخت فیلم های کوتاه و بلند داستانی و مستند ، صدور پروانه نمایش فیلم تا سقف زمانی 60 دقیقه و صدور مجوز نمایش خانگی آثار ویدئویی را در انجام امور محوله باید مد نظر قرار دهد .
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به اعضای شورا اطمینان دادند که تمامی مراحل کار و اتخاذ تصمیم آنها مورد حمایت این اداره کل می باشد .
درویش نژاد خاطرنشان شد: به لحاظ پیشینه ، استان هرمزگان در حوزه فیلم سازی از جایگاه ویژه ای در کشور برخوردار است و همواره شاهد حضور فیلم سازان جوان استان در جشنواره های معتبر ملی هستیم .
وی گفت: با توجه به ظرفیت ها و استعدادهای موجود در حوزه فیلم سازی هرمزگان، در صورت افزایش حمایت ها و ایجاد وفاق و همدلی این حوزه در آینده ای نزدیک متحول خواهد شد.
در پایان این جلسه احکام مسئولیت اعضای شورا سعید موحدی ، عبدالله خدا کریمی ، رضا کمالی ، محمد رضا رکن الدینی و فروزان کهوری نژاد توسط مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان به آنان اعطا شد.
امین درستکار کارشناس امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به عنوان دبیر این شورا معرفی گردید.
7198/ 6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی :روند فیلم سازی در هرمزگان رو به رشد است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات