توضیحات عضو شورای شهر درباره حادثه بوستان کوهسار +عکس

معصومه آباد، عضو شورای شهر تهران در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عکس زیر را منتشر کرد و نوشت... سرویس اجتماعی فردا: معصومه آباد، عضو شورای شهر تهران در صفحه شخصی خود در اینستاگرام عکس زیر را منتشر کرد و نوشت:

مرگ دلخراش فاطمه امیری دختر پنج ساله در بوستان کوهسار منطقه پانزده شهرداری تهران احساسات افکار عمومی را برانگیخت و برخی مسئولین را دچار پیش داوری هایی کرد که ای کاش پیش از هرگونه موضع گیری جناحی و سیاسی، قضاوت خودرا به بعد از در نظر گرفتن همه جوانب ماجرا موکول می کردند.
 
آنچه لازم است افکار عمومی در ارتباط با این ماجرا و به دور از هیاهوهای سیاسی و جناحی بدانند این است که یک کوتاهی در مساله ایمنی رخ داده و این قصور غیر قابل اغماض موجب وقوع چنین حادثه دلخراشی شده است. گرچه مشخص شدن مقصر اصلی برای همه مهم است اما به عقیده من مهم تر از تلاش برای یافتن مقصر حادثه و سرزنش این و آن، تلاش برای رعایت همه جانبه ایمنی در بوستان ها و اماکن عمومی است که باید مد نظر همه ما قرار بگیرد تا شاهد تکرار چنین حوادثی نباشیم.
 
بر کسی پوشیده نیست که حوادثی مشابه حادثه بوستان کوهسار در سالهای اخیر کم نبوده و حادثه مرگ شش دانش آموز دختر و یک قایقران بر اثر غرق شدن در دریاچه پارک شهر در اردیبهشت سال هشتاد و یک نمونه ای از این حوادث در سال های اخیر بود که برای مدتها از اذهان مردم محو نمی شد، با این حال اگر آمار چنین حوادثی در دو دهه اخیر را مورد بررسی قرار بدهیم و آن را با حوادث اتفاق افتاده در دو سه سال اخیر مقایسه کنیم خواهیم دید که شیب این حوادث سیر نزولی دارد اما امروز به دلیل تعدد رسانه ها و خبرگزاری ها وقوع حوادث شهری بازتاب گسترده تری نسبت به سالهای گذشته می باید و باید در قضاوتهایمان در خصوص این گونه حوادث منصفانه برخورد کنیم و رنگ و بوی سیاسی به آن ندهیم.
 
بعنوان عضو شورای اسلامی شهر تهران و ریاست کمیته ایمنی برای بازدید از محل وقوع حادثه و عرض تسلیت به خانواده این کودک، به خانه پدر فاطمه رفتم و شرح ماجرا را از والدینش شنیدم. امیدوارم دیگر شاهد حوادثی مانند بوستان کوهسار برای هیچ کسی نباشیم، و تلاش کنیم با انجام پیشگیری های لازم و شناختن ایمنی به عنوان حق مسلم برای همه شهروندان، راه های وقوع حوادث مشابه را ببندیم
 
التماس دعا

اینستاگرام معصومه آباد

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توضیحات عضو شورای شهر درباره حادثه بوستان کوهسار +عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات