هوای غبار آلود درانتظارکرمانشاه/ دیدافقی به کمتر از۱۰۰۰متر می رسد

شاهرخ پارسا در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: برررسی و تحلیل نقشه های هواشناسی تشکیل طوفان های گرد و خاک بر روی کشورهای عراق و سوریه طی روزهای باقیمانده از هفته جاری را نشان می دهد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به جهت جریانات جوی هر روز در بعضی ساعات غبار ناشی از این طوفان ها به جو استان کرمانشاه منتقل شده و سبب غبار آلود شدن هوا خواهد شد.

مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: این شرایط تا پایان هفته جاری تداوم خواهد داشت و هوای کرمانشاه را غبار آلود خواهد کرد.

پارسا اظهار داشت: بر اساس بررسی های صورت گرفته غلظت غبار در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه به ویژه در نواحی مرزی شدیدتر خواهد بود.

مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود غلظت گرد وغبار طی روزهای مذکور دید افقی در نواحی مرزی را به کمتر از هزار متر برساند.

به گزارش مهر، مردم شهر کرمانشاه از ابتدای امسال تا ۱۸ خرداد ۷ روز هوای ناسالم را تجربه کرده اند که یک روز آن هوا در وضعیت بحرانی قرار داشته است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هوای غبار آلود درانتظارکرمانشاه/ دیدافقی به کمتر از۱۰۰۰متر می رسد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات