مطالبات اجتماعی از مدارس استعداد های درخشان بیش از سایر مدارس است

به گزارش خبرنگار مهر، رشید قربانی شامگاه سه شنبه در نشست مدیران مدارس استعداد های درخشان استان، با بیان اینکه دیدگاه کلان آموزش و پرورش نسبت به مدارس سمپاد مثبت می باشد، بر روایی برگزار کردن آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان تاکید کرد.

وی با بیان اینکه مطالبات اجتماعی از مدارس استعداد های درخشان بیش از سایر مدارس می باشد، گفت: مدیران مدارس باید با تعامل خوب با اولیاء، ادارات و نهادها برنامه های آموزشی و پرورشی را پیش ببرند و در راستای ارتقاء کیفیت آموزش تلاش نمایند.

مدیرکل آموزش و پرورش در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اهمیت مقوله تربیت و توجه جدی مدیران، دبیران و مربیان پرورشی در مدارس به این موضوع، اظهار داشت: پرورش و تربیت در مدارس یعنی دانش آموز اهل تعامل، صبر و گذشت بوده و در یک کلمه به معنای اجتماعی شدن دانش آموز و بلند نظری اوست.

وی همچنین به موضوع فعالیت های فوق برنامه و نحوه برگزاری آن در مدارس استعداد های درخشان نیز اشاره کرد و خطاب به مدیران مدارس گفت: فعالیت های فوق برنامه را به صورت هدفمند به سمت ارتقای کیفیت آموزش و تقویت المپیاد ها پیش ببرید.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مطالبات اجتماعی از مدارس استعداد های درخشان بیش از سایر مدارس است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات