کمپین اهدای خون راه اندازی می شود

به گزارش خبرگزاری مهر، زمان حمزه پور معاون روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران، گفت: با هدف جلب مشارکت اهداکنندگان خون در فعالیت های سازمان و همراهی آنان در برنامه های فرهنگی و اطلاع رسانی، پویش اجتماعی «اهدای خون از روز جهانی اهداکنندگان تا روز ملی اهدای خون»، با مشارکت دفتر برنامه ریزی، جذب و نگهداری اهداکنددگان خون، همزمان با روز جهانی اهداکنندگان در سراسر کشور آغاز به کار می کند.

وی افزود: این کمپین برای تبیین برنامه های سازمان در حوزه مشارکت های اهداکنندگان در کارهای ویژه ای که داوطلبان اهدای خون را می تواند در فرهنگ سازی اهدای خون با این سازمان همراه کند، با دستور مدیرعامل سازمان برنامه ریزی شده است.

حمزه پور همچنین از آمادگی کامل تمامی مراکز اهدای خون سراسر کشور برای همکاری با داوطلبان اهدای خون که با این کمپین همراهی خواهند کرد، خبر داد و افزود: اطلاعات این کمپین و چگونگی حضور در آن از اوایل هفته آتی در پورتال سازمان در نشانی اینترنتی www.ibto.ir قرار می گیرد.

همچنین دکتر عباس صداقت سرپرست دفتر برنامه ریزی، جذب و نگهداری اهدا کنندگان سازمان انتقال خون درباره این کمپین گفت: مشارکت جامعه به ویژه جوانان در اهدای خون آگاهانه و مسئولانه برای ما، در سازمان انتقال خون فوق العاده اهمیت دارد و این کمپین به صورت نمادین در دوره ۴۵ روزه از روز جهانی اهداکنندگان خون تا روز ملی اهدای خون، موجب خواهد شد ضمن آن که سرمایه های معنوی سازمان را تقویت می کنیم، از طریق همین سرمایه های معنوی که اهداکنندگان خون هستند، از ظرفیت شبکه های مجازی در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون مسئولانه بهره مند شویم.

وی افزود: شرکت کنندگان در این کمپین که عمدتا از یاران دیرین انتقال خون کشور هستند، از قابلیت های شبکه های اجتماعی بهره جسته و در قالب سفیران پیام رسان انتقال خون پیام «با اهدای خون، زندگی را به اشتراک بگذاریم» را بین هموطنان عزیز كشورمان به اشتراك گذارده، و بدین طریق به تعهد و نیت پاك خود در راستای نیل به مهم ترین رسالت و ماموریت سازمان كه تامین خون صد در صد سالم است، نائل آیند.

صداقت تاکید کرد: این كمپین، بارزترین و زیباترین تجلی مشارکت های مردمی در تحقق یكی از مهم ترین اهداف نظام تحول سلامت كشور خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت مهر-سلامت می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کمپین اهدای خون راه اندازی می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات