سیل اخیر فرانسه تا یک میلیارد و 400 میلیون یورو خسارت وارد کرده است

به گزارش تارنمای روزنامه «لو فیگارو»، این برآورد مطابق بررسی های صندوق مرکزی بیمه صورت گرفته است. همچنین به دلیل آن که روند کاهش سطح آب رودخانه ها همچنان ادامه دارد، برآورد خسارت با قطعیت اعلام نشده است.
شرکت های بیمه فرانسه همچنین تدابیری را برای تسریع روند پرداخت خسارت اتخاذ کرده اند و به سیل زدگان تا 30 ژوئن (10 تیر) مهلت داده اند تا خود را به شرکت های بیمه معرفی کنند.
همچنین سیل زدگانی که خانه آنان بیش از 24 ساعت غیر قابل سکونت بوده در اولویت دریافت خسارت از شرکت های بیمه قرار دارند.
از آنجا که دولت «بلای طبیعی» در فرانسه اعلام کرده است، شرکت های بیمه موظف شده اند هزینه خسارت وارده را به سیل زدگان پرداخت کنند.
نمایندگان شرکت های بیمه به همراه «ژولیت مئادل» مشاور دولت در امور کمک به قربانیان، دوشنبه (پریروز) با «مانوئل والس» نخست وزیر فرانسه ملاقات کردند.
یک هفته هوای آب و هوا نامساعد و بارش های شدیدی که نیمی از خاک فرانسه را در بر گرفت، خسارت قابل توجهی را در این کشور برجای گذاشت. نخستین برآورد از این خسارت ها بیش از یک میلیارد دلار اعلام شده بود.
اروپام ** 9053**1479

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سیل اخیر فرانسه تا یک میلیارد و 400 میلیون یورو خسارت وارد کرده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات