برنامه های لیبرمن برای مرزهای سوریه و لبنان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :  وزیرجنگ اسرائیل ضمن بازدید از مرزهای شمالی فلسطین اعلام کرد: برنامه ای بجز حفظ آرامش در مرزهای با سوریه و لبنان نداریم.

به گزارش انتخاب،  « افیگدور لیبرمن» وزیر جدید جنگ رژیم صهیونیستی از مقر فرماندهی ارتش این رژیم در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی با سوریه و لبنان سرکشی و ادعا کرد: همه و بویژه همسایگان بدانند برنامه ای بجز حفظ آرامش در مرزهای شمالی نداریم.

 لیبرمن دیروز(سه شنبه) به همراه « گادی آیزنکوت» رئیس ستاد مشترک ارتش صهیونیستی برای نخستین بار به عنوان وزیر جنگ از مرزهای شمالی فلسطین اشغالی با سوریه و لبنان سرکشی کرد.
رسانه های صهیونیستی نوشتند که لیبرمن، گزارش های آیزنکوت، « افیف کوکافی» فرمانده منطقه شمالی ،« تمیر هیمن» فرمانده سپاه شمال، « یوسی برک» فرمانده ستادی منطقه و دیگر فرماندهان در باره اوضاع امنیتی مرزهای شمالی فلسطین اشغالی را استماع کرد.
لیبرمن در پایان این سرکشی، از آمادگی ها و برنامه های ارتش صهیونیستی در مرزهای شمالی ابراز شگفتی کرد و گفت که ماموریت ارتش ما حفظ امنیت و آرامش در این منطقه مرزی است.
وی افزود: به گزارش ها در باره این منطقه همواره حساس گوش دادم و می توانم بگویم مرزهای شمالی در امنیت به سر می برد.
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی ادعا کرد: ما برنامه دیگری بجز حفظ آرامش در مرزهای شمالی نداریم و امیدوارم همه به ویژه همسایگان آن را بخوبی درک کنند.
لیبرمن گفت: درهر صورت امیدوارم دیگران تلاش کنند تا آمادگی ما را بسنجند.

[ منبع این خبر سایت انتخاب-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برنامه های لیبرمن برای مرزهای سوریه و لبنان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات