اسدی دبیر کل ماند!


به گزارش "ورزش سه"، مهدی تاج نیت تغییر در بخشی از بدنه مدیریتی فدراسیون فوتبال را داشت و دارد اما می خواهد این کار را به مرو زمان و با مطالعه انجام دهد تا از انتخاب بد به انتخاب بدتر نرسد اما خبرهای رسیده حکایت از آن دارد تغییر در دبیر کلی منتفی است و علیرضا اسدی در سمت خود ابقاء شده است.


این در حالی است که علیرضا اسدی مخالف کی روش است و بارها این دو در رسانه ها علیه هم مصاحبه کرده اند.


طبیعتا برکناری علیرضا اسدی که می گویند توصیه وزارت ورزش و جوانان به فدراسیون فوتبال بوده می تواند برای مهدی تاج تبعیت داشته باشد هر چند که این بار عزیزی خادم برای این توصیه شده که مهدی تاج عنوان کرده از عملکرد علیرضا اسدی رضایت دارد و دبیر کل با وی همسو است و در راستای سیاست های فدراسیون فوتبال حرکت می کند.


از سویی این تغییر می توانست عرصه را برای تاختن کی روش بیشتر کند. شاید هم علی کفاشیان به طور جدی از علیرضا اسدی حمایت کرده باشد.


بهرصورت حضور علیرضا اسدی در پست دبیر کلی قطعی است.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اسدی دبیر کل ماند!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات