منصوریان، بختیار و جباری را چطور با هم در ترکیب استقلال جا می دهد؟

این روزها استقلالی ها در تنور نقل و انتقالات حسابی داغ هستند اما برخی تصمیمات می توانند فرصت های این تیم را در همین تنور بسوزاند.
به گزارش تابناک ورزشی، وضعیت بازگشت مجتبی جباری به استقلال هنوز مشخص نشده و هر ساعت خبر جدیدی درباره این موضوع به گوش می رسد اما اگر فرض بگیریم که مجتبی به لحاظ مالی هم با استقلال به توافق برسد آن وقت علیرضا منصوریان یک دغدغه جدید پیدا خواهد کرد. اینکه ترکیب تیمش را چطور بچیند که بتواند هم از جباری استفاده کند هم بختیار؟
هم پست بودن این دو بازیکن کار را برای سرمربی استقلال سخت خواهد کرد اما استفاده همزمان از این دو نفر با خصوصیات شبیه به هم ، نیاز به طراحی دارد.
منصوریان، بختیار و جباری را چطور با هم در ترکیب استقلال جا می دهد؟
مجید نامجو مطلق مربی سابق استقلال درباره این موضوع می گوید:« اول باید دید که فلسفه منصوریان از جذب جباری چیست؟ اما اگر مجتبی هم بیاید می توان همزمان از او و بختیار در ترکیب اصلی استفاده کرد و برای این کار باید سیستم تیم را تغییر داد. اگر من سرمربی استقلال بودم از سیستم 1-4-1-4 استفاده می کردم و یک هافبک دفاعی قدرتمند پشت سر سه هافبک دیگرم قرار می دادم. با این کار می شد که همزمان از بختیار و مجتبی در ترکیب اصلی استفاده کرد»

[ منبع این خبر سایت تابناک-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «منصوریان، بختیار و جباری را چطور با هم در ترکیب استقلال جا می دهد؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات