سیاست‌های اجرایی ورزش استان البرز در سال جاری اعلام شد

نادر وادی خیل در گفتگو با مهر، اظهار کرد: این سیاست ها در نشست تخصصی روسای هیئت های ورزشی استان که حول محور تبیین سیاست های سال ۹۵ حوزه ورزش در روز دوشنبه گذشته برگزار شد و برنامه ریزی ها در سال ۹۵ بر اساس این رویکردخواهد بود.

وی افزود: توسعه ورزش همگانی، توسعه فعالیت های ورزشی بانوان، ساماندهی هیئت های ورزشی اعم از ساختار اداری، نرم افزاری و ارتقاء نظام آموزشی سرفصل سیاست های ۴ گانه اداره کل ورزش و جوانان برای امسال است.

وادی خیل با اشاره به اهمیت ورزش همگانی عنوان کرد: یکی از مهم ترین وظایف هیئت ها که بازخورد مستقیم در جامعه دارد و باید اهمیت ویژه ای برای آن قائل شد، بحث همگانی کردن ورزش و انجام اقدامات لازم برای معرفی رشته های مختلف ورزشی به همه مردم است.

وی توسعه فعالیت های ورزشی بانوان را نیز به عنوان یکی دیگر از ارکان سیاست های ۴ گانه ورزش البرزمورد تاکید قرار داد و گفت: در تمامی هیئت های ورزشی باید نقش بانوان پررنگ دیده شده و سرمایه گذاری و حمایت لازم برای توسعه و پیشرفت آن صورت گیرد.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل با مهم ارزیابی کردن مباحث مربوط به ساماندهی ساختار اداری و نرم افزاری هیئت ها گفت: هیئت های ورزشی استان به عنوان متولیان رشته های مختلف باید دارای ساختار اداری منظم  در دو بعد سخت افزاری و نرم افزاری باشد.

وادی خیل با تاکید بر لزوم توجه ویژه و جدی هیئت ها به ارتقاء و تقویت مباحث آموزشی خاطر نشان کرد: ثبات در رشد و توسعه رشته های مختلف ورزشی، پرورش و کشف استعدادها و همچنین رسیدن به جایگاهی بالاتر در ورزش کشور منوط و نیازمند به تقویت و ارتقای مباحث آموزشی است.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش وجوانان استان البرز در پایان خاطر نشان کرد: توجه ویژه به سنین پایه جهت ادامه فعالیت های استعدادیابی، برگزاری المپیاد در سن پایه و حمایت از ورزشکاران المپیکی از مهم ترین برنامه های مد نظر و پیش روی ورزش استان البرز است که هیئت ها باید در راستای آن اقدامات لازم را انجام دهند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سیاست‌های اجرایی ورزش استان البرز در سال جاری اعلام شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات