۱۳ گل در شب نخست فوتسال به ثبت رسید/ شکست جوانان در والیبال

به گزارش خبرنگار مهر، دور جدید مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان گرگان گرامیداشت چهار هزار شهید استان گلستان، شامگاه سه شنبه با برگزاری چهار بازی و رد و بدل شدن ۱۳ گل کار خود را آغاز کرد.

در بازی افتتاحیه و از گروه یک تیم های «رستوران بازار» و «شادروان حسینی» به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این بازی بدون گل مساوی به پایان رسید. سبزپوشان شادروان حسینی در نیمه دوم به وسیله محمد حیدری راد به گل سه امتیازی بازی دست یافتند. حیدری راد دقایقی پس از گلزنی به علت سلب موقعیت آشکار گل به طور مستقیم از زمین بازی اخراج شد.

در دیگر بازی گروه یک، دیدار تیم های «کانون فرهنگی گلشن» و «شهدای زیارت» نیز در نیمه نخست بدون عبور توپ از خط دروازه ها به پایان رسید. در نیمه دوم اما این بازی سه گل داشت که سهم زرد و مشکی پوشان زیارت دوگل و سهم سفید و سرخ پوشان گلشن یک گل بود.

رضا علاءالدین و علیرضا بادلی برای تیم پیروز میدان گلزنی کردند و رضا رایج تنها به یکی از گل های خورده پاسخ داد. ضمن اینکه «نعمت علاءالدین» مربی تیم شهدای زیارت در نیمه دوم به علت اعتراض به قضاوت داوران از کنار زمین اخراج شد.

در گروه دوم ابتدا تیم های «شهدای سنکروج» و «مدیران خودرو» به مصاف هم رفتند که این بازی هشت گل به دنبال داشت. نماینده سنکروج که از کمک برخی بازیکنان تیم لیگ دویی شهدای جلین بهره می برد، نتیجه ای یک طرفه را رقم زد و با نتیجه ۷ بر یک حریفش را درهم کوبید.

ستار اونق و ولی الله رضایی هرکدام دوبار به همراه حامد زراعتی، حافظ نجفی و مجید اکبریان برای تیم سرخ پوش میدان گلزنی کردند و تک گل سفیدپوشان را مهران ساورعلیا به ثمر رساند. نیمه اول این بازی با دوگل به سود شهدای سنکروج به پایان رسیده بود.

دومین دیدار گروه دوم و آخرین بازی شب نخست بین تیم های «شهدای زنگیان» و «شهید مومنی» نودیجه برگزار شد. مشکی پوشان شهید مومنی در نیمه نخست به وسیله جاوید خادم به گل دست یافتند تا برنده به رختکن بروند.

در نیمه دوم بازی پربرخورد دنبال شد به طوری که قیس سلمانی از تیم پیروز زمین با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد تا این تیم دقایقی با یک بازیکن کمتر به بازی ادامه دهد. سبزپوشان زنگیان اما از کاهش بازیکنان تیم حریف نتوانستند بهره ای ببرند و در نهایت بازی با همان یک گل به پایان رسید.

شب دوم این مسابقات امشب (چهارشنبه) برگزار می شود که طبق برنامه از گروه سوم تیم جوانان پابند با تیم وطنی و آزمایشگاه لاندا با دانشگاه علوم پزشکی و از گروه چهارم تیم فروشگاه ورزشی پرسپولیس با موسسه ثامن و شهاب ایرانمهر با هیرکان دیدار می کنند.

دور مقدماتی رقابت های فوتسال با شرکت ۳۲ تیم در قالب ۸ گروه چهار تیمی در حال برگزاری است. «ضیاءالدین مهدوی» سرپرستی مسابقات را برعهده دارد.

جوانان گرگان با باخت شروع کردند

در شب نخست مسابقات والیبال گرامیداشت چهار هزار شهید استان گلستان نیز دو دیدار برگزار شد. ابتدا از گروه یک، تیم «اسپومحله» در دو ست متوالی بر تیم «جوانان گرگان» غلبه کرد. نماینده اسپومحله ست نخست را با حساب ۲۵ بر ۲۱ و ست دوم را با حساب ۲۵ بر ۱۴ پیروز شد. تیم جوانان زیرنظر هیئت والیبال شهرستان گرگان سازماندهی شده است.

در بازی دیگر که از گروه دوم برگزار شد تیم «دنکوب رمضانعلی» نیز به نتیجه ای مشابه دست یافت و «نوده ملک» را که از یک بازیکن کمکی بهره می برد، در دو ست متوالی شکست داد. هر دو ست این بازی با نتیجه یکسان ۲۵ بر ۲۱ به پایان رسید.

در بازی های شب دوم امشب (چهارشنبه) ابتدا از گروه سوم تیم های شهدای قلعه حسن و شهدای زیارت به مصاف هم می روند و سپس از گروه چهارم تیم های سرخنکلاته و شرکت تعاونی لاله های گلستان باهم دیدار می کنند.

دور مقدماتی رقابت های والیبال با شرکت ۲۰ تیم در قالب ۵ گروه چهار تیمی در حال برگزاری است که دو تیم برتر هر گروه راهی دور بعدی خواهند شد. «محمد هادی محرابی» سرپرستی مسابقات را برعهده دارد.

مسابقات ویژه ماه رمضان در گرگان، علاقمندان بی‌شماری دارد و همه ساله توجه بسیاری از ورزشکاران حرفه ای و نیمه حرفه ای رشته های مختلف ورزشی را به خود جلب می کند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۱۳ گل در شب نخست فوتسال به ثبت رسید/ شکست جوانان در والیبال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات