برنامه دستگاه‌های اجرایی استان سمنان در راستای اقتصاد مقاومتی اعلام شود

اقتصاد مقاومتی معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار سمنان گفت: برنامه دستگاه‌های اجرایی استان سمنان در راستای اقتصاد مقاومتی اعلام شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، محمد همتیان عصر امروز در نشستی با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان سمنان در سالن جلسات یادگار امام خمینی(ره) استانداری سمنان با اشاره به لزوم تحقق شعار سال از سوی نهادهای دولتی اظهار داشت: مجموعه مدیریت استان سمنان بر تحقق کامل اهداف اقتصاد مقاومتی در این استان تأکید دارد.

وی با اشاره به تأکید استاندار سمنان بر لزوم پیاده سازی برنامه‌های سال 95 دستگاه‌های اجرایی استان سمنان بر اساس اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: همه مدیران استان سمنان موظف به تدوین برنامه‌های دستگاه‌های زیرنظر خود با محوریت اقتصاد مقاومتی برای سال 95 هستند.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار سمنان با اشاره به اینکه بیش از 75 روز از آغاز سال 95 گذشته است تصریح کرد: همه دستگاه‌های اجرایی استان سمنان باید نهایتاٌ تا دو روز آینده برنامه عملیاتی خود را در این زمینه به استانداری سمنان اعلام کنند.

همتیان با اشاره به اینکه بسیاری از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان سمنان برنامه‌های عملیاتی خود را برای سال 95 با محوریت اقتصاد مقاومتی به استانداری این استان اعلام کرده‌اند عنوان کرد: مدیران باقی‌مانده نیز تنها دو روز فرصت دارند تا برنامه‌های عملیاتی خود را در این زمینه اعلام کنند.

وی با اشاره به تأکید استاندار سمنان بر لزوم فعال شدن همه مدیران این استان برای تحقق اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: در این راستا ستادهای فرماندهی اقتصاد مقاومتی در سطح استان سمنان و شهرستان‌های این استان شکل گرفته است.

به گفته معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار سمنان برنامه‌های پیشنهادی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان سمنان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در کمیته‌ای ویژه با حضور مهاونان استاندار سمنان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان بررسی و نهایی می‌شود.

همتیان با اشاره به موارد مطرح شده درباره تغییر ساعات کاری کارمندان دستگاه‌های اجرایی استان سمنان با بیان اینکه این ساعات کاری اعلام شده تا پایان شهریورماه امسال برقرار خواهد بود تصریح کرد: بر اساس این ساعات اعلام شده هیچ تغییری در مجموع ساعات فعالیت کارمندان دولت در استان سمنان در طول هفته و ماه ایجاد نمی‌شود.

وی افزود: این تصمیم به منظور صرفه‌جویی در مصرف حامل‌‌های انرژی از سوی دستگاه‌های اجرایی استان سمنان اتخاذ شده است.

به گزارش تسنیم؛ استانداری سمنان در بخشنامه‌ای به همه دستگاه‌های اجرایی استان سمنان، ساعات کاری ادارات این استان در همه سطوح را تا پایان شهریور ماه امسال از ساعت 6 و 30 دقیقه صبح لغایت 13 و 30 دقیقه ظهر اعلام کرد.

پیش از این ساعت کاری ادارات در استان سمنان از ساعت 7 و 30 دقیقه صبح تا 14 و 30 دقیقه ظهر تعیین شده بود.


انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برنامه دستگاه‌های اجرایی استان سمنان در راستای اقتصاد مقاومتی اعلام شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات