اختصاص بیش از 24 میلیارد ریال اعتبار به پروژه‌های حوزه آبخیزداری قزوین/رشد 65 درصدی تخصیص اعتبارات ملی

منابع طبیعی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین گفت: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته بیش از ۲۴ میلیارد ریال از اعتبارات ملی برای حوزه آبخیزداری استان قزوین اختصاص یافت.

علی‌اکبر اسدالهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین اظهار داشت: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته اعتبارات ملی حوزه آبخیزداری اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین برای سال 95 تصویب شد که در همین راستا بیش از 24 میلیارد ریال اعتبار برای پروژه‌های اجرایی حوزه آبخیزداری اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین اختصاص یافته است.

وی عنوان کرد: اعتبار اختصاص یافته به حوزه آبخیزداری در قالب سه طرح سد سفید رود در منطقه الموت با اعتبار 5 میلیارد ریال، طرح فاقد سد با اعتبار بیش از 10 میلیارد و 500 میلیون ریال و طرح سدهای در دست ساختمان با اعتبار 9 میلیارد ریال در شهرستان آوج انجام می‌شود.

وی افزود: مطالعه و ارزیابی حوزه‌های آبخیزدار اراضی منابع طبیعی استان قزوین و مطالعه، ارزیابی و اتمام پروژه‌های سال گذشته از محل اعتبارات اختصاص یافته انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: از اعتبارات اختصاص یافته در راستای اجرا و اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و تقویت و اجرای پروژه‌های بیولوژیک در قالب کاشت نهال و توسعه اراضی طبیعی در حوزه‌های در دست مطالعه و در حال اجرا استفاده می‌شود.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین خاطرنشان کرد: اعتبارات مصوب شده از محل اعتبارات ملی است که اعتبارات استانی نیز برای اجرای پروژه‌های آبخیزداری استان قزوین مشخص می‌شود.

وی افزود: اعتبارات ملی حوزه آبخیزداری منابع طبیعی در سال 95 نسبت به سال گذشته رشد 65 درصدی داشته به طوری که اعتبار سال 94 در حوزه آبخیزداری 14 میلیارد ریال بوده است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اختصاص بیش از 24 میلیارد ریال اعتبار به پروژه‌های حوزه آبخیزداری قزوین/رشد 65 درصدی تخصیص اعتبارات ملی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات