نشست تخصصی خادم با حوزه فرهنگی و امور جوانان

نشست تخصصی خادم با حوزه فرهنگی و امور جوانان
نشست تخصصی حوزه معاونت فرهنگی و امور جوانان با امیررضا خادم معاون حقوقی امور مجلس و هماهنگی امور استانها و ایرج رحمانی مدیرکل اموراستانها وزارت ورزش و جوانان درسالن جلسات استانداری برگزار شد.به گزارش خبرگزاری برنا ، معاون حقوقی امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان در این نشست اظهار داشت: انتخاب هیئت مدیره از میان سمن های موجود استان توسط خود آنها و تشکیل شورای راهبردی اقدام بسیار خوبی است زیرا به بهبود روال انجام مکاتبات و برگزاری جلسات ساماندهی امور جوانان کمک شایانی می کند.


امیررضا خادم افزود: وجود هیئت مدیره در جلسات سمن ها دو پیامد مثبت دارد، زیرا وقتی منتخب سمن ها در جلسات حضور داشته باشند انتظارها و مطالبات سمن ها بهتر در جلسات منعکس می شود و از طرف دیگر پیگیری این مطالبات از طریق هیئت مدیره منتخب برای سمن ها بسیار راحت تر خواهد بود.


وی تصریح کرد: گاهی جوانان در قالب سمن ها مطالبات و انتظارهای بسیاری دارند اما این انتظارها در چارچوب قوانین نمی گنجد، به همین دلیل پیگیری این موضوع که انتظارها و مطالبات از طریق قوانین قابل تحقق است توسط هیئت مدیره منتخب سمن ها بسیار راحت تر، سریع تر و تخصصی تر انجام می شود.


وی خاطرنشان کرد: در صورتی که هیئت مدیره منتخب از طرف سمن ها وجود داشته باشد، متناسب با موضوع جلسات ساماندهی امور جوانان می تواند مشخص کند که کدام سمن ها حضور داشته باشند و از این طریق جلسات تخصصی تر انجام می شود.


خادم با تأکید بر اینکه نبود برنامه ریزی در حوزه جوانان از مشکلات عمده این وزارتخانه و به تبع سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه جوانان است، گفت: انجام جلسات این چنینی و بررسی گزارش عملکرد حوزه جوانان و همچنین تعامل با دبیران سمن ها می تواند به مشخص شدن کاستی های موجود و انجام بهتر مصوبات کمک کند.


وی خاطرنشان کرد: دبیران سمن ها باید انتظارهایی را که در قالب قوانین قابل اجراست شناسایی و از طریق هیئت مدیره منتخب در جلسات مطرح کنند.


در این نشست تخصصی، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان هم به تشریح عملکرد این حوزه در سال 94 پرداخت همچنین دبیران سمن ها به بیان مشکلات، انتقادها و پیشنهادهای خود پرداختند.


#1varzesh #امیررضا_خادم_در_زاهدان #نشست_جوانان #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نشست تخصصی خادم با حوزه فرهنگی و امور جوانان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات