خیانت مدیر بی رحم به کارگر جوانبه گزارش جهان به نقل از خراسان، همه چیز از یک آگهی استخدام شروع شد. زمانی که یک کلاهبردار حرفه ای  بادرج آگهی استخدام، جوانی  را  طعمه شیادی های خودش کرد.

مالباخته چند ماه از کار پیداکردنش می گذشت و حقوق ماهیانه اش را هم سر وقت دریافت می کرد  اما این خوشی دوامی نیاورد  و مدیر شیاد به بهانه اینکه او ضمانت کافی برای  استمرارفعالیتش ندارد، از این کارگر جوان خواست به عنوان ضمانت کارت ملی و شناسنامه اش را به وی تحویل دهد.مرد جوان هم   مدارک هویتی اش را دو دستی تحویل مدیر شیاد داد و دوباره مشغول به کارش شد.

این گزارش حاکی است بعد  از چند ماه  مدیر شرکت ناپدید شد و پرده از سود جویی های وی زمانی برداشته شد که چک های برگشتی با مشخصات کارگر بخت برگشته در بازار، پشت سر هم برگشت می خورد وطلبکاران به سوی جوان کارگر هجوم می آوردند .
 

جوان کارگر که از همه چیز بی خبر بود و گمان می کرد اشتباهی رخ داده است ، پیگیر ماجرا شد و با کنار رفتن پرده خیانت های مدیر فراری، فهمید که این فرد در کنار  دستکاری  مدارک هویتی او و دریافت  یک پروانه کسب  با افتتاح حساب در چندین بانک  مشهد چک های بلا محل  با ارقام چند ده میلیون تومانی کشیده که تمامی چک ها نیز برگشت خورده است.

مرد جوان با طرح شکایتی در دادسرای مشهد خواستار دستگیری مدیر کلاهبردار شد .در ادامه هفته گذشته پرونده در شعبه 706 بازپرسی دادسرای مشهد رسیدگی شد و متهم بادستور قضایی تحت تعقیب قرار گرفت.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خیانت مدیر بی رحم به کارگر جوان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات