رییس دانشگاه علمی کاربردی گلستان: روابط عمومی باید پویا باشد

براساس اعلام روز چهارشنبه این دانشگاه به ایرنا، محمد برزعلی در جشن روابط عمومی های استان افزود: سازمان ها بدون روابط عمومی زنده و پویا، موفق و اثربخش نخواهند بود.
وی تصریح کرد: با توجه به تحولات سریع و متنوع سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی که در محیط سازمان ها رخ می دهد، لازم است مکانیزمی طراحی شود که بتوان به موقع تحولات را پیش بینی و راهبرد مناسبی برای مدیریت بر محیط تدوین کرد.
به گفته وی جایگاهی که در آن می توان در این زمینه سرمایه گذاری کرد، روابط عمومی است.
برزعلی روابط عمومی را پنجمین شغل استرس زای دنیا عنوان کرد و افزود: روابط عمومی باید در گروه مشاغل سخت قرار گیرد، ولی در واقعیت اقدام عملی برای حمایت از زحمتکشان عرصه ارتباطات کشور انجام نشده است.
وی ادامه داد: مدیران روابط عمومی‌ ها افراد متخصص در زمبنه کنترل آسیب ‌ها هستند و بنابراین نیازمند توانایی تفکر و عمل سریع در شرایط پراسترس و تنش زا می باشند.
رییس شورای اسلامی شهر گرگان نیز در این جلسه به نقش زنان در جامعه اشاره کرد و گفت: زنان از آغاز انقلاب اسلامی نقش مهمی در حرکت‌های اجتماعی داشته اند.
زهرا نورا افزود: توانمندسازی زنان از مولفه های مهم در توسعه پایدار است و بدون آنان این توسعه محقق نخواهد شد و از طرفی وظایف بانوان در مورد بهره وری صحیح از منابع، صرفه جویی در انرژی و مدیریت امور منزل مهم است و لذا توانمند سازی آنان می تواند کشور را در حوزه های مختلف اقتصادی و توسعه کمک کند.
وی به جایگاه روابط عمومی در سازمان ها اشاره کرد و افزود: روابط عمومی از جایگاه مهمی برخوردار است و زنان با پتانسیل هایی که دارند می تواند گام های موثری را جهت پیشبرد اهداف بلند سازمانی دراین بخش بردارند.
نورا تصریح کرد: اینک در روابط عمومی ها بیشتر از کارشناسان زن استفاده می کنند و این تنها ظرفیتی است که برای زنان در بخش روابط عمومی فراهم شده است.
صفر قلی خواجه رییس دانشگاه علمی کاربردی گرگان 3 نیز به اخلاق در حوزه روابط عمومی اشاره کرد و گفت: رشد اخلاقی لازمه موفقیت روابط عمومی ها در جامعه و برقراری همکاری و تعامل بین همکاران و نیز سازمان و مردم است.
اسماعیل حاجی آبادی رییس اداره ورزش و جوانان گرگان نیز گفت: روابط عمومی اتاق فکر سازمان در بخش رسانه ای است و چشم انداز رسانه ای و ارتباطی آن را در آینده ترسیم می کند.
وی افزود: اگر در گذشته وظیفه روابط عمومی ها بر پایه تبلیغات و ارایه خدمات به مسوولان دستگاه ها بود، امروز از آن به عنوان مهندسی فکر نام برده می شود و برای اینکه به این مرحله برسیم باید با تکیه بر تخصص گرایی، نگرش علمی و بهره گیری از آخرین دستاوردهای علم ارتباطات، جایگاه روابط عمومی را ارتقا بخشیم.
در پایان مراسم از نفرات برتر اولین المپیاد ورزشی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان گلستان قدردانی شد.
جشن بزرگ خانواده روابط عمومی های استان گلستان با همکاری دانشگاه علمی کاربردی مرکز گرگان 3 و اداره ورزش و جوانان شهرستان در اداره کل میراث فرهنگی ، صتایع دستی و گردشگری استان برگزار شد.
3014/1648

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رییس دانشگاه علمی کاربردی گلستان: روابط عمومی باید پویا باشد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات