پیمانکاران متخلف شهرداری اهوازمعرفی می‌شوند

احمد باورساد روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص حضور برخی کارگران خدمات شهری شهرداری اهواز مقابل ساختمان شورای اسلامی این شهر، اظهار کرد: این حضور مربوط به کارگران منطقه یک شهرداری اهواز بوده اما همه کارگران شهرداری برای دریافت حقوق و دستمزد خود با مشکل روبه رو هستند و روزانه شاهد اعتراض این کارگران هستیم.
وی با تاکید بر پیگیری این مساله از سوی شهرداری اهواز افزود: بر اساس قرارداد، پیمانکاران باید برای کارگران خدمات شهری 2 ماه و برای کارگران فضای سبز سه ماه تاخیر پرداختی های شهرداری را جبران کرده و حقوق و دستمزد کارگران را به موقع پرداخت کنند اما این پیمانکاران از قرارداد خود تخطی کرده و دستمزد کارگران را به موقع نمی پردازند.
باورساد از تعیین تکلیف مطالبه های کارگران شهرداری تا اوایل هفته آینده و با حضور شهردار اهواز خبر داد و اضافه کرد: قرار است که معاونت خدمات شهری شهرداری اهواز گزارشی از وضعیت مالی پیمانکاران تهیه و ارائه کند تا پیمانکاران متخلف معرفی شوند.
به گفته وی اکنون چند پیمانکار متخلف به حراست شهرداری معرفی شده اند.
وی اظهار کرد: تعلل شهرداری اهواز در پیگیری حقوق کارگران و برخورد با پیمانکاران متخلف باعث نارضایتی کارگران شده که در روزهای اخیر نمونه ای از اعتراض ها در این باره را شاهد بودیم.
این عضو شورای اسلامی شهر اهواز با بیان اینکه بیشتر کارگران شهرداری اهواز حدود چهار ماه حقوق عقب افتاده دارند، گفت: برخی از کارگران حقوق اسفند 1394 را دریافت کرده اند این در حالی است که حقوق آنها در حدود هشت میلیون تا 10 میلیون ریال است و علاوه بر مشکلات معیشتی موجود، فرارسیدن ماه رمضان نیز نیاز آنها را بیشتر کرده است.
تعدادی از کارگران خدماتی منطقه یک شهرداری اهواز 16 خرداد با حضور مقابل ساختمان شورای اسلامی شهر اهواز و تعدادی از کارگران منطقه 5 فضای سبز نیز با حضور مقابل ساختمان شهرداری اهواز خواستار پرداخت تاخیر چند ماهه پرداخت حقوق خود شدند.
کارگران شهرداری اهواز در سال های اخیر بارها به تاخیر در پرداخت حقوق خود اعتراض کرده اند.
2077/7151/6037

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیمانکاران متخلف شهرداری اهوازمعرفی می‌شوند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات