یکی از بستگان روحانی وزیر ورزش می شود؟

با آغاز به کار مجلس جدید، زمزمه های برخی تغییرات در کابینه روحانی و ترمیم هیات دولت بش از هر زمان دیگری به گوش می رسد.
به گزارش تابناک ورزشی، طی چندماه اخیر بارها صحبت هایی مبنی بر لیست تغییرات در راس وزارتخانه ها مطرح شده و هر بار نام محمود گودرزی از وزارت ورزش در فهرست ها به چشم خورد، وزیری که پس از ناکامی چندین گزینه روحانی بالاخره موفق شد از مجلس قبلی رای اعتماد بگیرد اما گویا حالا که ترکیب مجلس به سود دولت تدبیر تغییر کرده و معادلات عوض شده، جابجایی ها انجام خواهد شد.
یکی از بستگان روحانی وزیر ورزش می شود؟
اما این تغییر در آستانه المپیک ریو بیش از هر زمان دیگری جدی شدهو اگر ترس از تاثیر منفی آن روی نتایج المپیک نبود، کار یکسره می شد.
در میان گزینه های قطعی تحولات دولت، دو وزارتخانه صنعت و ورزش صدرنشین هستند. پیدا کردن جانشین برای گوردزی هم چندان دشوار نیست. نام سه گزینه مطرح شده و در این بین یکی از بستگان حسن روحانی شانس بیشتری دارد. نام او مونسان است و پیش از این با عضویت در هیات مدیره پرسپولیس نامش را در ورزش مطرح کرده بود. او از دو گزینه دیگر شانس بیشتری دارد. 
علی اصغر مونسان از بستگان حسن روحانی رئیس جمهور است که اکنون مدیرعامل منطقه آزاد کیش محسوب می شود، وی فارغ التحصیل مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف، کارشناسی ارشد مدیریت ساخت از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از سازمان مدیریت صنعتی است. هیچکدام از تحصیلاتش به ورزش ربطی ندارد اما موافقان این انتقال می گویند مدیریت حمید سجادی و محمود گودرزی ثابت کرده که اداره ورش به دست ورزشی ها تنها یک شعار است و مدیریت در ورزش با ورزشکار بودن ارتباط چندانی با هم ندارند.
گودرزی پیش از این توسط مجلس قبلی روی پل رفت اما ضربه فنی نشد اما گویا این بار موضوع جدی تر از قبل است و دولت تنها در مورد زمان برکناری گودرزی تردید دارد. باید منتظر ماند و دید در فاصله زمانی دو ماهه تا آغاز بازی های تابستانی 2016 چه اتفاقی خواهد افتاد؟!

[ منبع این خبر سایت تابناک-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «یکی از بستگان روحانی وزیر ورزش می شود؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات