فرماندارگناوه: دولت نگاه ویژه ای به روابط عمومی دارد

به گزارش ایرنا، سیدعلی پاک نژاد روز چهارشنبه در نشست با مسئولان روابط عمومی های ادارات این شهرستان افزود: همانگونه که دولت و دولتمردان تاکید و نگاه خاصی به روابط عمومی ها دارند ما هم باید به این نگاه بصورت ویژه اهمیت دهیم.
وی اظهارکرد: اطلاع رسانی از خدمات گسترده نظام و دولت به مردم باید سرلوحه کاری دستگاههای اجرایی قرار گیرد که روابط عمومی ها دراین زمینه مسئولیت خطیر و نقش موثری دارند.
فرماندارگناوه با بیان اینکه ابتکار و خلاقیت در پویایی روابط عمومی ها اثر گذار است، افزود: روابط عمومی ها وظایفی مهم برعهده دارند که باید بازوانی قدرتمند و توانمند برای روسای ادارات خود باشند.
پاک نژاد گفت: روابط عمومی ها باید نسبت به اعتمادی که در سپردن این پست به آنان شده احساس مسئولیت کنند و در انجام وظایف محوله بکوشند.
وی علاقه و انگیزه را در موفق بودن هرکاری بویژه روابط عمومی ها مهم دانست و بیان کرد: درصورتی که چنین ویژگی در مسئولان روابط عمومی ها وجود نداشته باشد باید به افراد دیگری که با انگیزه تر هستند، محول شود.
فرماندار گناوه، بر فعال شدن پایگاههای اطلاع رسانی اینترنتی ادارات تاکید کرد و از خبرنگاران خواست تا با ارتباط از این فضا به تولید خبر اقدام کنند.
فرماندارگناوه گفت: در سرکشی از ادارات شهرستان در وهله اول از روابط عمومی ها بازدید خواهد شد.
وی با بیان اینکه فضای مجازی فرصتی است که باید نهایت استفاده از آن برده شود، گفت: اگر مدیران فضاهای مجازی بتوانند بخوبی آن را کنترل و مدیریت کنند نهایت استفاده را باید از آن ببریم.
پاک نژاد از روابط عمومی های ادارات این شهرستان که در روند توسعه و پیشرفت حوزه های خود نقش دارند خواست در گروههای تشکیل شده مجازی حضور پیدا کنند و به سئوالاتی که در آن می شود با هماهنگی مدیر متبوعه، پاسخ دهند.
وی گفت: در فضاهای مجازی خیلی از سئوالات غیرکارشناسانه است و برخی نیز به آن دامن می زنند که ممکن است به یک بحران تبدیل شود و ما می توانیم پاسخگوی آنان باشیم تا به یک نقطه مثبت آن را تبدیل کنیم.
فرماندارگناوه یادآورشد: برگزاری دوره های آموزشی برای روابط عمومی های ادارات و نشست با مدیران فضاهای مجازی در دستور کار مسئول روابط عمومی این فرمانداری قرار گیرد.
مسئول روابط عمومی فرمانداری گناوه گفت: دراین نشست وضعیت فعالیت روابط عمومی های ادارات و برنامه های پیش بینی شده بررسی می شود.
امرالله حاجب افزود: باوجود نشست و پیگیریها انـتظاری که از روابط عمومی های ادارات وجود دارد بخوبی انجام نشده که باید علت آن ریشه یابی و برطرف شود.
وی از مسئولان روابط عمومی های ادارات خواست علاوه بر فعال کردن سایتهای اینترنتی حوزه های خود ارتباط و تعامل تنگاتنگی با خبرنگاران شهرستان داشته باشند.
دراین نشست مسئولان روابط عمومی به اظهارنظر و مشکلات حوزه فعالیت های خود پرداختند.
آنان تعدد پست های مختلف، نداشتن جایگاه مناسب و نبود چارت مشخص را از عمده مشکلات گریبانگیر وظایف محوله خود عنوان کردند.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
6164/6043

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندارگناوه: دولت نگاه ویژه ای به روابط عمومی دارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات