سه هزار و 379 واقعه ولادت در استان زنجان به ثبت رسید

احد جودی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تعداد ولادت ثبت شده تا یکسال پس از وقوع در دو ماهه امسال برابر با سه هزار و 344 واقعه بود که نسبت به مدت مشابه سال قبل 1.65 درصد کاهش داشته است.
وی اظهار کرد: تعداد ولادت ثبت شده در مهلت قانونی در دو ماهه امسال برابر با سه هزار و 308 واقعه می باشد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 2.25 درصد کاهش دارد.
جودی افزود: تعداد ولادت ثبت شده روزانه در دو ماهه سال جاری به طور متوسط برابر با 54 مورد واقعه ولادت بوده که به طور تقریبی در هر دو ساعت چهار واقعه ولادت در استان به ثبت رسیده است.
وی بیان کرد: تعداد موالید پسر در دو ماهه امسال یک هزارو 798 واقعه بوده که این تعداد موالید در جنس دختر و در مدت یاد شده یک هزار و 581 واقعه بوده است.
مدیرکل ثبت احوال استان زنجان ادامه داد: نسبت جنسی پسر به دختر در دو ماهه امسال برابر با 114 می باشد، یعنی به ازای ثبت تولد هر 100 دختر، تولد 114 پسر به ثبت رسیده است.
وی خاطرنشان کرد: در مجموع و به تفکیک جنسیت و منطقه ولادت یک هزار و 182 پسر و یک هزار و 60دختر در مناطق شهری و 616 پسر و 521 دختر در مناطق روستایی استان زنجان طی دو ماهه امسال به ثبت رسیده است.
6085/7320

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سه هزار و 379 واقعه ولادت در استان زنجان به ثبت رسید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات