هدایتی به خاطر تیم ملی بی خیال نفت شد

حسین هدایتی می خواست برای خرید نفت تهران پاکت پیشنهاد دهد و امیر عابدینی دوست صمیمی حسین هدایتی پیگیر این کار بود اما این امر محقق نشد! ورزش سه: به حسین هدایتی توصیه شد به جای خرید نفت تهران و دردسرهای تیمداری بهتر است از تیم ملی حمایت کند که حسین هدایتی هم بعد از بررسی پیشنهاد ترجیح داد به جای خرید نفت از تیم ملی حمایت کند!

حسین هدایتی یک روز پیش از بازی تیم ملی با قرقیزستان به همراه مهدی تاج در اردوی تیم ملی حاضر شد تا خیال کی روش و برو بچه های تیم ملی از بابت یک حامی قوی راحت شود.

دردسرهایی که البته حسین هدایتی در استیل آذین کشید در این تصمیم تاثیر گذار بود. مضاف بر اینکه روز اول پیشنهاد 25 میلیارد تومانی باشگاه نفت سبب شد امیر عابدینی نماینده حسین هدایتی عقب بکشد و اذعان کند با این شرایط خریداری برای نفت پیدا نخواهد شد.

حسین  هدایتی پیشتر در زمان علی کریمی هم به تیم ملی کمک کرد و اخیرا نیز در یک حرکت خیرخواهانه قبول کرده بخشی از هزینه های سفر تیم ملی جوانان به آلمان را متحمل شود!

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هدایتی به خاطر تیم ملی بی خیال نفت شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات