خدمات سفر در تابستان 95 بهتر می‌شود

حضور مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در خبرگزاری تسنیم رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با اشاره به تعطیلات فصل تابستان که موج اصلی آن با فرا رسیدن عید سعید فطر است بر ضرورت توسعه فصل مشترک اقدامات فرابخشی دستگاه‌ها در طرح ساماندهی و ارتقای خدمات سفر تأکید کرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مرتضی رحمانی موحد در دهمین نشست ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر که با حضور مسئولین و نمایندگان اعضا از 18 نهاد فرابخشی در محل معاونت گردشگری برگزار شد؛ با تشریح ابعاد طرح «ساماندهی و ارتقای خدمات سفر ویژه تابستان 95» و اخذ نظرات اعضا، بر هدف غایی فعالیت ستاد مبنی بر گسترش و توسعه فصل مشترک همکاری‌ها و اقدامات فرابخشی تاکید و نسبت به الزام از بین رفتن مرزهای خدمتگزاری هر یک از دستگاه‌ها در قالب نگاه جامع ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در راستای خدمت رسانی شایسته به هموطنان، ابراز امیدواری کرد.

همچنین این مقام مسئول نظر به اهمیت ضرورت ایجاد هماهنگی‌های لازم برای ساماندهی فعالیت‌ها و برنامه ریزی در فصل تابستان با مطرح کردن روند موضوع تصویب و تایید طرح «ساماندهی و ارتقای خدمات سفر تابستان 95» بر برگزاری یک رویداد فرهنگی، اجتماعی و گردشگری با مشارکت تمام دستگاه‌های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر در استان‌ها تاکید کرد.

رییس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ضمن استماع نظرات و برنامه‌های تابستانی دستگاه‌های عضو، برنامه ریزی به منظور برگزاری نظارت‌های استانی با حضور تمامی اعضا را نیز لازمه وحدت فرابخشی در فصل تعطیلات تابستانی پیش رو دانست.

رحمانی موحد با اشاره به اهمیت خدمت رسانی شایسته به هموطنان در تعطیلات فصل تابستان - که موج اصلی آن با فرا رسیدن عید سعید فطر آغاز خواهد شد - به مسئولیت نظارت روسای ستادهای اجرایی خدمات سفر استان‌ها (استانداران)، روسای ستادهای اجرایی خدمات سفر شهرستان‌ها (فرمانداران) و روسای ستادهای اجرایی خدمات سفر مناطق آزاد بر طرح «ساماندهی و ارتقای خدمات سفر تابستان 95» اشاره کرد و تاکید داشت: حضور و پشتیبانی همه سازمان‌های عضو ستاد از برنامه‌ها و اقدامات طرح مذکور می‌تواند خدمت رسانی به مسافران و گردشگران را تثبیت و نهادینه و رضایتمندی هموطنان سراسر کشور را به دنبال داشته باشد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خدمات سفر در تابستان 95 بهتر می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات