تصاویر جالب ناسا قبل از پاورپوینت!

در دهه 1960 علم موشک پیچیده تر از چیزی بود که امروز هست. این روزها احتمالا با یک اپلیکیشن موبایل می توانید بفهمید برای یک سفر رفت و برگشت به ماه چه مقدار سوخت نیاز دارید. و مثلا اگر بخواهید وزن نپتون را بدانید خیلی راحت می توانید آن را در گوگل جستجو کنید. برترین ها: در دهه 1960 علم موشک پیچیده تر از چیزی بود که امروز هست. این روزها احتمالا با یک اپلیکیشن موبایل می توانید بفهمید برای یک سفر رفت و برگشت به ماه چه مقدار سوخت نیاز دارید. و مثلا اگر بخواهید وزن نپتون را بدانید خیلی راحت می توانید آن را در گوگل جستجو کنید. اما در سال 1961 دانشمندان ناسا مجبور بودند همچنان با گچ و یک تخته سیاه غول پیکر کار کنند. و باور کنید یا نه، در همان سال ها بود که اولین فضانورد آمریکایی را به فضا فرستادند. شاهکاری که وقتی به یاد می آورید آن زمان هنوز حتی ماشین حساب های الکترونیکی اختراع نشده بودند، چشمگیرتر و حیرت انگیزتر هم می شود!
تصاویر جالب ناسا قبل از پاورپوینت!
تصاویر جالب ناسا قبل از پاورپوینت!

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تصاویر جالب ناسا قبل از پاورپوینت!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات