ساخت کوه روی طبقه 26ام ساختمان!

درحالیکه خیلی از افراد ممکن است شانس داشتن یک حصار کوچک، کشیدن دیوار دور آن و کاشت درخت در آن بدون درخواست اجازه یا چک کردن قوانین منطقه بندی محلی را داشته باشند، در پکن ظاهرا همه چیز متفاوت است. برترین ها: درحالیکه خیلی از افراد ممکن است شانس داشتن یک حصار کوچک، کشیدن دیوار دور آن و کاشت درخت در آن بدون درخواست اجازه یا چک کردن قوانین منطقه بندی محلی را داشته باشند، در پکن ظاهرا همه چیز متفاوت است.
در شش سال گذشته یک دکتر عجیب و غریب بدون اجازه از ساکنان یا مقامات محلی یک ویلای کوهستانی وسیع روی سقف واحد خود در بالاترین طبقه یک ساختمان مسکونی بیست و شش طبقه ساخته است. اضافات عظیم همه 1000 مترمربع پشت بام را پوشش می دهد و از سنگ های مصنوعی و درختان و گیاهان واقعی ساخته شده است. 
شش سال طول کشید تا شکایت های همسایه ها که از سر و صدا و لرزش ماشین آلات ساخت و ساز، نشت آب و دیگر مزاحمت ها رنج می بردند به نتیجه برسد، توجه مسئولین جلب شود و به او 15 روز برای برداشتن این کوه از روی ساختمان وقت دهند. 
ساخت کوه روی طبقه 26ام ساختمان!
ساخت کوه روی طبقه 26ام ساختمان!
ساخت کوه روی طبقه 26ام ساختمان!

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ساخت کوه روی طبقه 26ام ساختمان!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات