فراخوان نگارش مقاله در حوزه کتابخانه‎‌های عمومی منتشر شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد ضمن اعلام انتشار «فراخوان مقاله در حوزه کتابخانه‎‌های عمومی» توسط اداره کل پژوهش و نوآوری از همه علاقه‎مندان به مسائل اجتماعی مرتبط با کتابخانه‌ها دعوت کرد با نگارش مقاله یا اجرای طرح‌های پژوهشی در خصوص موضوعات مطرح شده همکاری کنند.

معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد کتابخانه های عمومی کشور در بخش نخست «فراخوان مقاله در حوزه کتابخانه‎‌های عمومی» آورده است: «از آنجا که کتابخانه‌های عمومی مربوط به همه جامعه است و برآوردن نیازهای اجتماعی در اَبعاد مختلف نیازمند تحقیق فراگیر است و نیز با توجه به جنبه‌های مختلفی که کتابخانه‌های عمومی می‌توانند در آن ایفای نقش کنند لازم است حوزه‌های گوناگون در ارتباط با کتابخانه‌های عمومی مورد بررسی و پژوهش قرار گیرد.»

این معاونت در بخش دیگری از این فراخوان ضمن دعوت از همه علاقه‎مندان به مسائل اجتماعی مرتبط با این کتابخانه‌ها، خاطرنشان کرده است:

چنانچه در یک یا چند حوزه مطروحه در جدول «کتابخانه‌های عمومی و حوزه‌های مرتبط» علاقه‎مند به نگارش مقاله و یا احیاناً پژوهش مرتبط هستید، مشخصات خود شامل تخصص و سوابق پژوهشی‌تان را به نشانی Journal@iranpl.ir ارسال کنند تا اقدامات بعدی جهت سفارش تألیف مقاله انجام شود.

فراخوان «مقاله در حوزه کتابخانه‌های عمومی» پیش از این نیز در تارنمای فصلنامه تحقیقات اطلاع‌رسانی و کتابخانه‌های عمومی منتشر شده بود.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فراخوان نگارش مقاله در حوزه کتابخانه‎‌های عمومی منتشر شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات