خبری از استعفای سرپرست فدراسیون اسکی نیست/قانون شامل برخی نمی شود

به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون اسکی که چند سالی است با حواشی زیادی دست و پنجه نرم می کند مجددا با استعفای ناصر طالبی وارد فاز تازه ای از انتخابات شد. ثبت نام برای ریاست در این فدراسیون در حالی به پایان رسید که در کنار چند بومی و چند مدیر ورزشی نام سرپرست فعلی فدراسیون اسکی نیز به چشم می خورد.

احمد سعادتمند که بلافاصله پس از استعفای طالبی زمام امور در فدراسیون به هم ریخته ی اسکی را در دست گرفت همه ی مهره های قبلی را یک شبه به این رشته بازگرداند و به نظر می رسد ارتباط بسیار خوبی نیز با شمشکی ها که سابقه ۳۰ سال ریاست در این فدراسیون را دارند دارد تا جایی که برخی گمانه زنی ها از احتمال وجود ائتلاف میان وی و آنها دارد.

در حالی که پس از ثبت نام سرپرست فدراسیون های ورزشی در مجامع انتخاباتی که البته خود مجوزی غیر قانونی و غیر عادلانه است، آنها باید از سمت خود استعفا می دادند تا امروز هنوز این اتفاق در اسکی نیفتاده است.

معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان نیز بارها در فدراسیونهای مختلف به این امر تاکید داشته است که سرپرستان در صورت استعفا می توانند در انتخابات شرکت کنند. بعید به نظر می رسد یک استعفا و انتخاب یک مهره دیگر برای سرپرستی در این فدراسیون کار چندان دشواری باشد.

گرچه اغلب گزینه های مادام السرپرست در وزارت ورزش و جوانان هم اکنون در فدراسیون های دیگر مشغول به کارند و شاید هنوز نیروی متخصص این امر در وزارتخانه ورزش پیدا نمی شود.

به هر حال آنچه مسلم است برای برگزاری شرایط عادلانه در انتخابات فدراسیون اسکی لازم است تا هر چه سریع تر سرپرست این فدراسیون که نامزد این انتخابات است از راس فدراسیون کنار برود چرا که از این پس در هر اعزام و یا انتصاب های جدید ممکن است تصمیماتی گرفته شود که بی واسطه یا با واسطه، عمدی یا غیر عمدی در نتیجه انتخابات تاثیرگذار باشد.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خبری از استعفای سرپرست فدراسیون اسکی نیست/قانون شامل برخی نمی شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات