بهزیستی خراسان: «اعظم و فرزندانش» در امنیت کامل هستند

مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی گفت: اعظم و فرزندانش در امنیت کامل هستند.
بهزیستی خراسان: «اعظم و فرزندانش» در امنیت کامل هستند
نمایی از صورت اعظم که توسط شوهرش مورد شکنجه قرار گرفته 
‌به گزارش ایسنا، حميدرضا پوریوسف شامگاه گذشته 18 خرداد ماه در مراسم افطاری لشگر 77 خراسان رضوی برای کودکان موسسه گلستان علی(ع) که در مهمانسرای جوادالائمه برگزار شد، با بیان اینکه پرونده همسر اعظم مراحل قضایی را طی می‌کند، عنوان کرد: اعظم و دو فرزندش در مرکزی تحت حمایت بهزیستی نگهداری می‌شوند.
سرتیپ دوم ستاد رضا آذریان، فرمانده لشکر پیروز 77 ثامن‌الائمه خراسان با اشاره به پنجمین سال برگزاری مراسم افطاری برای افراد موسسه گلستان علی(ع) توسط ارتش، گفت: هدف این طرح علاوه بر اطعام ایتام، آشنایی کارکنان و فرزندان ارتش با این کودکان و شرایط آنان است.
وی این اقدام را جزو کارهای بسیار نیک دانست و تصریح کرد: 200 عضو این موسسه که تعدادی از آنان روزه اولی هستند، امشب مهمان ارتش بودند.
آذریان ادامه داد: علاوه بر ایجاد تنوع برای این افراد برگزاری این مراسم‌ها تاثیرات معنوی، روحی و روانی برای فرزندان این موسسه دارد.
فرمانده لشکر 77 پیروز ثامن‌الائمه با اشاره به تاثیر این مراسم‌ها در افزایش روحیه کارکنان ارتش، اظهار کرد: برخورد با این کودکان تاثیرات معنوی و اعتقادی را بر کارکنان دارد.
وی با بیان اینکه این اقدام ادامه دار است، گفت: همیشه از این فرزندان حمایت می‌کنیم آنان نیز مراتب تشکر و قدرشناسی خود را در مناسبت‌هایی مانند روز ارتش برای کارکنان دارند که بسیار ارزشمند است.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بهزیستی خراسان: «اعظم و فرزندانش» در امنیت کامل هستند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات