تغییر ساعت کاری کتابخانه های عمومی/دیرکردها بخشیده می شود

به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد حسین زاده صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به تغییر ساعت کاری کتابخانه های عمومی این استان در ماه مبارک رمضان گفت: کتابخانه های عمومی استان در این ماه از ساعت هشت صبح تا  ۱۳ و ۳۰ دقیقه و بعدازظهرها از ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه تا ۱۸ و ۳۰ دقیقه فعال هستند.

وی همچنین از بخشودگی جرائم دیرکرد کتب برگشتی کتابخانه های عمومی تا پایان ماه رمضان در استان کرمان خبر داد و افزود: تمامی جرایم دیر کرد امانت کتاب کتابخانه های عمومی استان کرمان در صورت عودت یا تمدید کتاب تا پایان ماه رمضان بخشیده می شود.

حسین زاده مدت زمان امانت کتاب برای اقشار مختلف را متفاوت عنوان کرد و گفت: این مدت برای دانشجویان و عموم مردم ۱۴ روز و برای پژوهشگران و دانشجویان مقاطع ارشد و دکترا با توجه به نیاز آنها بیشتر است.

وی با اشاره به امکان تمدید آنلاین کتاب بدون مراجعه به کتابخانه ها خبر داد و افزود: افراد می توانند هر یک از منابع کتابخانه ای را در صورتی که توسط عضو دیگری رزرو نشده باشد دو دوره متوالی یعنی به مدت ۲۸ روز تمدید کنند.

حسين زاده با بیان اینکه در صورت تأخیر در عودت کتاب به ازای هر روز مبلغی به عنوان جریمه دیرکرد دریافت می شود، بیان کرد: دیرکرد کتاب ها در ماه مبارک رمضان بخشیده می شود.

وی با بیان اینکه این بخشودگی شامل تمام کتاب های امانی دارای تأخیر بوده و بازه زمانی خاصی ندارد، از اعضای کتابخانه های عمومی این استان خواست تا با عودت به موقع کتاب ها امکان استفاده عموم مردم از کتاب ها را فراهم کنند.

 

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تغییر ساعت کاری کتابخانه های عمومی/دیرکردها بخشیده می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات