بهره‌مندی مددجویان کمیته امداد استان بوشهر از آموزش‌های رایگان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر، احمد لیراوی هدف از برگزاری این دوره های آموزشی را ارتقای سطح آگاهی های علمی و مهارت فنی و حرفه ای مددجویان برای ایجاد اشتغال عنوان کرد.

وی اظهار داشت: با برنامه ریزی صورت گرفته در سال جاری آموزش مددجویان کمیته امداد بویژه در بخش روستایی به صورت ویژه پیگیری می شود.

معاون آموزش فنی و حرفه ای بوشهر بیان کرد: برگزاری دوره های آموزش فنی و حرفه ای گام موثری برای ارتقای سطح آگاهی و توان کاری مددجویان و ایجاد اشتغال برای این قشر به شمارمی رود.

معاون اشتغال و خودکفایی اداره کل کمیته امداد استان بوشهر نیز در این نشست گفت: نتیجه ارزیابی عملکرد برنامه توانمند سازی نشان می دهد افرادی که از دانش فنی ومهارت های حرفه ای بالاتری برخوردار بوده‌اند در اجرای طرح های اشتغال و خودکفایی موفقیت بیشتری داشته اند.

صمد فرار اظهار داشت: در واقع دانش فنی و مهارت های حرفه ای کلید اصلی موفقیت درفعالیت های اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی به شمار می رود. 

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ۳ شهرستان بوشهر نیز در این نشست اظهار داشت: ارایه آموزش های مهارتی بازار محور برای توانمند سازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در دستور کار این مرکز قرار دارد.

جمشید مطرقی بیان کرد: یکی از سیاست های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اشاعه آموزش های مهارتی در نقاط محروم و در بین روستاییان و مددجویان نهادهای حمایتی به منظور توانمند سازی گروه هدف فوق برای ورود به عرصه های اقتصادی است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بهره‌مندی مددجویان کمیته امداد استان بوشهر از آموزش‌های رایگان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات