ظرفیت های تولیدی شهرستان ورامین شناسایی شده است

حسن میرزایی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اظهار داشت: تحقق اقتصاد مقاومتی و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل اقتصادی و تولیدی در شهرستان ورامین در دستور کار قرار دارد.

رییس صنعت، معدن و تجارت ورامین افزود: شهرستان ورامین از ظرفیت و استعداد بسیار بالایی در حوزه های مختلف اقتصادی و تولیدی برخوردار است که باید از ان استفاده کرد.

وی با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای شناسایی ظرفیت های تولیدی در شهرستان ورامین ادامه داد: هم اکنون ظرفیت های تولیدی در شهرستان ورامین شناسایی شده است.

میرزایی تأکید کرد: رفع موانع تولیدو حمایت از صنایع شهرستان ورامین از جمله موضوعاتی است که باید مورد توجه همه مسئولان و دستگاه قرار بگیرد که در شکوفایی اقتصاد منطقه موثر خواهد بود.

رییس صنعت، معدن و تجارت ورامین بیان داشت: کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی در شهرستان ورامین برای رفع موانع تولید و حمایت از واحدهای تولیدی شهرستان جلسات مختلفی را برگزار کرده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ظرفیت های تولیدی شهرستان ورامین شناسایی شده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات