ارائه خدمات رایگان پزشکی به عشایر کوچ رو کرمانشاه در ماه رمضان

دکتر مسعود قلعه سفیدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه از ابتدای ماه مبارک رمضان نسبت به اعزام تیم های پزشکی به مناطق عشایر نشین استان اقدام کرده است.

وی با اشاره به ویزیت رایگان عشایر منطقه تنگ کنشت کرمانشاه، افزود: این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

قلعه سفیدی از همکاری و همراهی دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل امور عشایری استان در این راستا خبر داد و گفت: غربالگری و تست فشار خون و قند خون از جمله اقداماتی است که توسط تیم های پزشکی ما صورت خواهد گرفت.

مسئول بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه گفت: همچنین با اعزام متخصص داخلی، پزشک عمومی، کارشناسان مامایی، پرستاری و علوم آزمایشگاهی و تکنسین دارویی نسبت به ارائه خدمات بهداشتی درمانی به عشایر کوچ رو کرمانشاه اقدام می شود.

قلعه سفیدی عشایر را به عنوان ذخایر ارزشمند انقلاب و افتخار نظام معرفی کرد و گفت: اعضای بسیج جامعه پزشکی خدمت رسانی به این اقشار زحمتکش جامعه به ویژه در ماه رمضان و با زبان روزه را افتخاری برای خود می دانند.

وی در پایان همچنین از توزیع داروی رایگان و بسته های خوراکی در بین عشایر کوچ رو خبر داد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ارائه خدمات رایگان پزشکی به عشایر کوچ رو کرمانشاه در ماه رمضان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات