٩١ اثر به عصر شعر استانی خیرالعمل در سمنان ارسال شد

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا سوقندی صبح چهارشنبه در نشست خبری خود در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان ضمن اشاره به وصول ۹۱ اثر توسط دبیرخانه عصر شعر استانی «خیرالعمل» افزود: این عصر شعر با محوریت نماز و نیایش، امر به معروف و نهی از منکر، حجاب و عفاف و تاثیر ائمه اطهار (ع) در گسترش مفاهیم مذکور برگزار می شود.

وی با بیان اینکه شرکت برای عموم شاعران استان سمنان آزاد بوده است، افزود: در این جشنواره امکان ارسال حداکثر سه اثر برای شرکت کنندگان فراهم بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با اشاره به اینکه این عصر شعر توسط موسسه فرهنگی هنری شمسه و با همکاری معاونت فرهنگی هنری اداره کل برگزار می شود، گفت: پانزدهم خرداد آخرین مهلت ارسال آثار شرکت کنندگان از طریق پست الکترونیکی semnan@farhang.gov.ir و یا ارسال پستی به نشانی سمنان، بلوار قدس، مجتمع فرهنگی هنری کومش، دفتر موسسه فرهنگی هنری شمسه بود.

سوقندی با اشاره به اینکه به نفر اول عصر شعر استانی خیرالعمل چهار میلیون ریال جائزه تعلق می گیرد، گفت: به نفر دوم، سه میلیون ریال، نفر سوم دو میلیون ریال و سایر نفرات منتخب یک میلیون ریال اهدا می شود.

عصر شعر خیرالعمل قرار است در دهه آخر ماه مبارک رمضان برگزار شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «٩١ اثر به عصر شعر استانی خیرالعمل در سمنان ارسال شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات