فاطمه و علی‌اصغر در صدر نامهای انتخابی مردم خدابنده/475 مورد واقعه ولادت امسال در خدابنده ثبت شده است

نوزاد 16 رئیس ثبت احوال شهرستان خدابنده گفت: در دو ماهه نخست امسال ۵۲ واقعه طلاق در شهرستان خدابنده به ثبت رسیده است.

محمد کاظم بیات در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زنجان٬ با اشاره به واقعه ازدواج در دوماهه نخست امسال که 456 مورد است اظهار داشت: واقعه ازدواج در مقایسه با مدت مشابه دو ماهه سال گذشته که 458 مورد بوده در حدود نیم درصد کاهش داشته است.

وی با اشاره به اینکه واقعه طلاق در دو ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 62 درصد رشد داشته است، گفت: میزان طلاق در دو ماه نخست سال گذشته 32 مورد و امسال 52 واقعه طلاق به ثبت رسیده است.

رئیس ثبت احوال شهرستان خدابنده با اشاره به واقعه ولادت در سال 95 عنوان کرد: واقعه ولادت در دو ماهه نخست امسال 475 مورد به ثبت رسیده است که در مقایسه با مدت مشابه دو ماهه سال گذشته با 492 واقعه ولادت بوده که با کاهش 3.4 درصدی مواجه است.

وی با اشاره به میزان واقعه وفات در این شهرستان بیان کرد: واقعه وفات در دو ماهه نخست امسال 97 مورد بوده که در مقایسه با دو ماهه سال گذشته با 100 واقعه وفات 3 درصد کاهش داشته است.

بیات با اشاره به بیشترین نام‌های دختر در دو ماهه نخست امسال گفت: بیشترین نام‌های دختر انتخاب شده در دو ماهه نخست سال 95 فاطمه٬ زهرا٬ نازنین زهرا و یسنا بوده که خانواده‌ها بوده که خانواده‌ها از نام فاطمه استقبال زیادی داشتند.

وی عنوان کرد: بیشترین آمار برای نامهای پسر در سال 95 علی اصغر٬ امیرعلی٬ ابوالفضل٬ حسین و علی بوده است.

رئیس ثبت احوال شهرستان خدابنده با اشاره به میزان صدور کارتهای ملی در خدابنده ابراز کرد: صدور کارت ملی هوشمند در دو ماهه نخست امسال 2 هزار و 725 مورد به ثبت رسیده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با صدور 213 کارت ملی هوشمند با رشد 11.5 درصدی مواجه بوده است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فاطمه و علی‌اصغر در صدر نامهای انتخابی مردم خدابنده/475 مورد واقعه ولادت امسال در خدابنده ثبت شده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات