سارق دوربین‌های مداربسته در شیراز دستگیر شد

 سارق مسلح رئیس پلیس آگاهی استان فارس از شناسایی و دستگیری سارق دوربین‌های مدار بسته در شیراز و کشف ۱۶ فقره سرقت از وی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان فارس، سرهنگ سیروس حیدری اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت دوربین مدار بسته نصب شده در مقابل بانک‌ها و اماکن خصوصی در سطح شهرستان شیراز، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی بیان کرد: با بررسی موضوع مشخص شد سارق یا سارقان با بالارفتن از جعبه و تیرهای برق کنار بانک ها و اماکن خصوصی اقدام به سرقت دوربین‌های مدار بسته می‌کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس عنوان کرد: پس از بازدید از صحنه‌های سرقت توسط کارآگاهان و بررسی فیلم‌های ضبط شده چهره سارق استخراج که پس از اطلاع‌رسانی به واحدهای گشت و عملیات، سارق به نام "ف – ف" و محل‌های سکونت و اختفاء وی شناسایی شد.

سرهنگ حیدری افزود: در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی متهم دستگیر و پس از انتقال به پلیس آگاهی در بررسی سوابق وی مشخص شد،‌ متهم دارای سه فقره سابقه به اتهام سرقت و اعتیاد به موادمخدر است.

وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات انجام شده از متهم دستگیر شده، وی به 16 فقره سرقت شبانه دوربین مدار بسته از جلو بانک‌ها و اماکن تجاری به تنهایی در سطح شهرستان شیراز اقرار کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: صحنه‌های سرقت بازسازی، 13 نفر از شکات (5 فقره سرقت دوربین مدار بسته بانک و 8 فقره سرقت از اماکن خصوصی) شناسایی شده‌اند.

دستگیری سارق مسلح و حرفه‌ای در فیروزآباد

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد از دستگیری یک نفر از سارقان مسلح و تحت تعقیب دستگاه قضایی توسط ماموران پلیس آگاهی آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین ارجمند مزیدی گفت: در پی ارجاع نیابت از شعبه 17 بازپرسی شیراز به پلیس شهرستان فیروزآباد مبنی بر دستگیری مهتم سارق مسلح متواری، با توجه به حساسیت موضوع، این عملیات به ماموران پلیس آگاهی شهرستان محول شد.

وی بیان کرد: ماموران پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و شناسایی مخفیگاه متهم، با هماهنگی قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه وارد مخفیگاه وی شده و متهم تحت تعقیب را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد خاطرنشان کرد : در این زمینه پرونده تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل شعبه 17 بازپرسی شیراز شد.

کشف 94 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در داراب

فرمانده انتظامی شهرستان داراب از توقیف یک دستگاه خودرو سمند با  94 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق به ارزش 130 میلیون ریال در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ فرج رستمی گفت: مأموران ایست و بازرسی قلاتویه شهرستان داراب هنگام گشت زنی در اطراف ایست و بازرسی، به یک دستگاه خودرو سمند مشکوک و به راننده خودرو دستور ایست دادند.

وی افزود: راننده سمند بدون توجه به فرمان ایست اقدام به فرار کرد که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز خودرو را متوقف و در بازرسی از آن  94 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق به ارزش 130 میلیون ریال کشف شد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سارق دوربین‌های مداربسته در شیراز دستگیر شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات