روایت دختر 23 ساله عراقی از روزهای محاصره فلوجه/ حنا فیاض: ما فقط خرما میخوردیم و پولی برای خرید غذا از داعش نداشتیم

مردم فلوجه که اخیرا و در پی تشدید درگیری ها از این شهر گریخته اند از روزهای زندگی با داعش می گویند. به گزارش نامه نیوز، رویترز می نویسد: مردم عراق ساکن فلوجه می گویند که نیروهای داعش غذاهای موجود در شهر را به نیروهای خود اختصاص داده و مردم تنها خرما می خوردند. این در حالی است که برخی از نزدیکان و بستگان نیروهای  داعش به دلیل گرسنگی کشته شدند.

به گفته ساکنان فلوجه نیروهای داعش به شدت از مخازن غذا در شهر محافظت می کردند. فلوجه در چند هفته اخیر در محاصره نیروهای ارتش عراق قرار داشت. ارتش این کشور به دنبال بازپس گیری فلوجه از نیروی های داعش است. داعش ژانویه سال 2014 فلوجه را اشغال کرد.

حنا مهدی فیاض، 23 ساله یکی از ساکنان سیجر یکی از مناطق فلوجه می گوید که مقامات داعش پس از تقسیم غذا از خانواده های موصل بازدید می کردند و به کسانی که حاضر می شدند به داعش بپیوندند خدمات ویژه ای ارائه می کردند.

منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روایت دختر 23 ساله عراقی از روزهای محاصره فلوجه/ حنا فیاض: ما فقط خرما میخوردیم و پولی برای خرید غذا از داعش نداشتیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات