افراد مسلح 25 مسافر را در افغانستان ربودند

افراد مسلح ناشناس در کمتر از دو هفته برای سومین بار 25مسافر را در مسیر تخار- قندوز از اتوبوس پیاده کرده و به نقطه ای نامعلوم انتقال دادند. به گزارش نامه نیوز، «ایوب سالنگی» معاون سابق وزارت کشور افغانستان روز چهارشنبه در صفحه اجتماعی خود نوشت که این افراد توسط مخالفان مسلح از اتوبوس پایین آورده شده و به محلی نامعلوم انتقال داده شده اند.

گروه طالبان ساعت سه بامداد روزسه شنبه هفته گذشته با مسدود کردن جاده قندوز – تخار و بازرسی از خودروها، 185 مسافر سه اتوبوس و شماری را هم از دیگر خودروها به گروگان گرفتند. طالبان 150 تن از آنان را در ساعات اولیه آزاد کردند و بقیه را با خود بردند.

منابع افغان گزارش داده اند که طالبان شماری از آنان را کشته اند. این منابع شمار کشته شدگان را بین 10 تا 12تن ذکرکرده اند.
دو روز بعد از این آدم ربایی 25 مسافر دیگر در استان سرپل افغانستان نیز توسط گروه طالبان روبوده شدند که پس از دو روز دوباره رها شدند.

آدم ربایی در جاده های افغانستان توسط گروه طالبان به یک امر عادی برای این گروه و مشکل جدی برای شهروندان افغانستان مبد شده است.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «افراد مسلح 25 مسافر را در افغانستان ربودند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات