اعضا کمیسیونهای‌مجلس چه‌زمانی مشخص می‌شوند؟

به گزارش مشرق، نشست رؤسای شعب پانزده‌گانه مجلس شورای اسلامی با حضور مسعود پزشکیان  نایب‌رئیس اول مجلس برای تعیین تکلیف نهایی اعضای کمیسیونهای تخصصی مجلس که قرار بود 8 صبح امروز چهارشنبه برگزار شود به یکشنبه هفته آینده( 23 خرداد) موکول شد.

براساس این گزارش کمیسیونهای صنایع و معادن و امنیت ملی و سیاست خارجی به‌ترتیب با 33 و 30 عضو برای نمایندگان مجلس دهم بیشترین جذابیت را داشته‌اند.

همچنین کمیسیونهای شوراها و امور داخلی کشور با 3 عضو و کمسیونهای فرهنگی و قضایی و حقوقی با 4 عضو کمترین جذابیت را برای فعالیت بهارستان‌نشینان در دوره دهم داشته‌‌اند.

کمیسیونهای اقتصادی، عمران، انرژی، برنامه و بودجه، بهداشت و درمان، اجتماعی، آموزش و تحقیقات و اصل 90 به‌ترتیب در رتبه‌های بعدی جای‌گیری نمایندگان مجلس در دوره دهم قرار دارد.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اعضا کمیسیونهای‌مجلس چه‌زمانی مشخص می‌شوند؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات