مهم‌ترین خطری که اقتصاد دولت روحانی را تهدید می‌کند

به گزارش مشرق، روزنامه اصلاح طلب آرمان امروز طی گفتگویی با سعید شیرکوند معاون وزیر اقتصاد دولت اصلاحات به ناکارآمدی تیم اقتصادی دولت و همچنین لزوم ترمیم کابینه دولت پرداخت.

سعید شیرکوند با بیان اینکه دستاوردهای اقتصادی کشور با پتانسیل موجود در زمینه منابع طبیعی و منابع انسانی همخوانی ندارد، عنوان کرد: پتانسیل موجود در اقتصاد ایران اعم از طبیعی و انسانی بسیار فراتر از دستاوردهای اقتصادی است و مردم به این تفاوت پی برده‌اند و خواستار تعدیل این وضعیت هستند. در نتیجه مهم‌ترین خطری که اقتصاد دولت آقای روحانی را تهدید می‌کند فاصله بین «درون داد» و «برون داد» است.

وی تاکید کرد: وضعیت اقتصادی کشور به هیچ عنوان در شان مردم و نظام جمهوری اسلامی نیست. آقای روحانی باید به مطالبات اقتصادی مردم پاسخ مناسب و قانع‌کننده بدهد.

معاون وزیر اقتصاد دولت اصلاحات به مطالبات معیشتی مردم اشاره کرد و اظهار داشت: اگر دولت تدبیر و امید نتواند پاسخ مناسبی به مطالبات و توقعات مردم بدهد جامعه دچار یاس و سرخوردگی می‌شود و مردم نسبت به آینده ناامید می‌شوند.

وی افزود: اگر آقای روحانی تمایل دارد به سمت کمال و بهتر شدن امور حرکت کند باید تیم اقتصادی خود را نیز ترمیم کند و در این مساله هیچ شکی وجود ندارد.

شیرکوند با بیان اینکه روحانی با پشتوانه یک حزب مشخص به ریاست‌جمهوری نرسید و مانند اغلب روسای جمهور گذشته ایران برنامه‌های خود را پس از اینکه به ریاست‌جمهوری برگزیده شد تدوین کرد، اظهار داشت: نمی‌توان توقع داشت آقای روحانی از روز اولی که به ریاست‌جمهوری برگزیده شد با برنامه دقیق و منظم کار خود را آغاز کرده باشد. آقای روحانی حتی در انتخاب اعضای کابینه نیز وقت و زمان مناسب در اختیار نداشت.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مهم‌ترین خطری که اقتصاد دولت روحانی را تهدید می‌کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات