تشریح جزئیات توزیع سبد غذایی نیازمندانبه گزارش جهان به نقل از مهر، فرحناز رافع با حضور در برنامه شبکه خبر، توضیحاتی در مورد اجرای طرح همای رحمت ارائه داد و افزود: این طرح شامل تهیه بسته های مواد غذایی برای نیازمندان است که هر سال با توجه به نیازمندانی که تحت پوشش غیر مستمرجمعیت  هلال احمراند و با توسل به سیره ائمه اطهار، این بسته ها به صورت شبانه تقدیم و توزیع می شود.

وی گفت: با توجه به گستره جمعیت هلال احمرو خانه های داوطلب در سطح روستا و شهر در سراسر کشور فعالیت می کنند و محدود به مناطق خاصی نمی شود.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر افزود: این بسته ها به صورت عام شامل برنج، روغن، قند، شکر، حبوبات و در بعضی مکان ها، گوشت مرغ، ماهی، گردو و خرما اضافه و در برخی مناطق کارت هدیه و یا لباس در این سبد غذایی جای می گیرد و همه این بسته ها با توجه به حمایت خیرین توزیع می شود.

رافع گفت: شرایط توزیع این سبد غذایی بین افراد متفاوت است و نحوه توزیع آن با توجه به افراد نیازمند، سالمند، بیمار و شرایط جسمی، اقلیمی، منطقه ای کمک رسانی و در هر منطقه، شهرستان و استان متفاوت است.

رافع تاکید کرد: این بسته های مواد غذایی به همسران زندانیان، سالمندان تنها و بیمارانی که از کمک هزینه های درمانی به صورت مقطعی و از خیرین ما کمک گرفته می شود و جامعه هدف هلال احمر هستند و با توجه به شرایط جسمی، منطقه ای و خانوادگی هر استان و شهرستان توزیع می شود.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تشریح جزئیات توزیع سبد غذایی نیازمندان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات