احکام استاندار ایلام برای سرپرستان جدید چهار حوزه استانداری

به گزارش ایرنا، محمدرضا مروارید در چهار حکم جداگانه مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری، سرپرستان اداره کل امور اداری و مالی، دفتر امور شهری و شوراها، مرکز برنامه ریزی و نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات استانداری را معرفی و منصوب کرد.
بر اساس حکم استاندار ایلام و با توجه به ادغام حوزه روابط عمومی با حوزه دفتر استاندار، حیدر فاضلی به سمت مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری منصوب شد.
رئیس اداره سیاسی فرمانداری ایلام، معاونت مدیر کل دفتر حوزه استاندار و سرپرست دفتر حوزه استاندار از جمله سوابق مدیریتی فاضلی است.
همچنین علی نظری، عبادالله باقری، اسد قاسمی نیز به ترتیب به عنوان سرپرستان جدید ادارات کل امور اداری و مالی، دفتر امور شهری و شوراها، مرکز برنامه ریزی، نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات استانداری منصوب و احکام آنها توسط استاندار ایلام صادر شد.
فلاح الدین گچی مدیرکل اسبق امور اداری و مالی استانداری نیز با حکم محمدرضا مروارید به عنوان مشاور استاندار ایلام منصوب شد.
استاندار ایلام ضمن ابلاغ احکام برای افراد، حرکت در چارچوب قوانین و وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و برنامه های دولت تدبیر و امید را خواستار شده است.
استاندار ایلام روز گذشته نیز در حکمی بهمن جلیلیان را به عنوان سرپرست دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری ایلام تعیین کرده بود.
6119/7177

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «احکام استاندار ایلام برای سرپرستان جدید چهار حوزه استانداری» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات