ساخت بزرگترين كمپينگ قم در بوستان غدير

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛سيدعبدالله سليماني با اشاره به برنامه‌هاي شهرداري منطقه هشت قم در بخش فضاي سبز، اظهار كرد: در اين بخش، كار بزرگي در پرديسان آغاز شده و با توجه به تاكيدات شهردار مبني براينكه فضاي سبز در قم بايد به سرعت افزايش يابد، كه در اين راستا به دنبال ايجاد فضاهاي سبز گسترده هستيم.

وي افزود: كاشت ۶۵ هكتار فضاي سبز و درخت را در برنامه‌هاي سال جاري داريم كه اين طرح در حال اجرايي شدن است.

شهردار منطقه هشت قم گفت: در كاشت درخت سعي شده مشاركت مردمي داشته باشيم و محل‌هايي كه در مناطق و محلات مسكن مهر است با مردم در زمينه نگهداري اين فضاها مشاركت داشته باشيم كه در اين زمينه مي‌توانيم نتيجه بهتري بگيريم.

سليماني با بيان اينكه ۱۷ قطعه زمين در پرديسان با كاربري فضاي سبز به مساحت ۶۵ هكتار در حال كاشت است، عنوان كرد: اين كار با هدف توسعه فضاي سبز صورت مي‌گيرد كه در كنار آن، تكميل دو بوستان محله‌اي به مساحت چهار هكتار با نصب وسايل بازي كودكان به صورت استاندارد و كف پوش شده در دستور كار قرار دارد.

وي ديگر اقدامات شهرداري منطقه هشت در اين زمينه را ساخت بزرگترين كمپينگ در بوستان غديرعنوان كرد و گفت: افزايش روشنايي و ايمني و بوستان غدير و اجراي شبكه آب خام در اين بوستان از ديگر اقدامات شهرداري منطقه هشت در راستاي گسترش فضاي سبز در قم است.

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ساخت بزرگترين كمپينگ قم در بوستان غدير» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات