بخشودگی جرایم دیرکرد کتاب های برگشتی در کرمان

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی اداره کل کتابخانه ها، محمدجواد حسین زاده گفت: به برکت ماه میهمانی خداوند متعال، تمامی جرایم دیرکرد امانت کتاب کتابخانه های عمومی استان در صورت عودت یا تمدید کتاب تا پایان ماه مبارک رمضان مورد بخشودگی واقع می شود.
وی تصریح کرد: امانت کتاب در کتابخانه های عمومی استان برای اقشار مختلف متفاوت است؛ برای دانشجویان و عموم مردم مدت امانت کتاب 14 روز بوده و برای پژوهشگران و دانشجویان مقاطع ارشد و دکترا مدت امانت کتاب با توجه به نیاز آنها بیشتر خواهد شد.
وی از امکان تمدید آنلاین کتاب بدون مراجعه به کتابخانه های عمومی استان خبر داد و گفت: هر یک از منابع کتابخانه ای را در صورتی که توسط عضو دیگری رزرو نشده باشد می توان 2 دوره متوالی یعنی به مدت 28 روز تمدید کرد.
حسین زاده بیان کرد: این در حالی است که در صورت تأخیر در عودت کتاب به ازای هر روز مبلغی به عنوان جریمه دیرکرد دریافت می شود که در این ماه مبارک، این جرائم مورد بخشودگی واقع شده است.
وی با بیان اینکه این بخشودگی شامل تمام کتاب های امانی دارای تأخیر بوده و بازه زمانی خاصی ندارد، از اعضای کتابخانه های عمومی استان خواست تا با عودت به موقع کتاب ها امکان استفاده عموم مردم از کتاب ها را فراهم کنند.
بنا به این گزارش در ایام ماه مبارک رمضان امسال ساعت کاری کتابخانه های عمومی استان کرمان تغییر کرده است و این مراکز فرهنگی از ساعت هشت تا 13:30 و عصرها از ساعت 13:30 تا 18:30 فعال هستند.
3028

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بخشودگی جرایم دیرکرد کتاب های برگشتی در کرمان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات