نمایشگاه عفاف و حجاب درکرج گشایش یافت

سرهنگ سید محمد رضا خسروی روز چهارشنبه درگفت وگو باخبرنگارایرنا افزود: این نمایشگاه درپارک ایران زمین کرج آغاز بکارکرده و ازاین پس به طور مستمر در مناطق مختلف استان برگزارمی شود.
وی اضافه کرد : این نمایشگاه دارای بخش های مشاوره و روانشناسی ، آشنایی با آسیب های مواد مخدر ، عفاف وحجاب ، ستاد اقامه نماز، گریم کودکان و رایو نمایشگاه است .
خسروی افزود: هدف ازبرگزاری این نمایشگاه ها ترویج فرهنگ عفاف وحجاب درجامعه ، پیشگیری و جلوگیری از آسیب های اجتماعی وآشنایی کودکان با مقوله عفاف است .
وی خاطرنشان کرد که پلیس در حوزه عفاف و حجاب درشکل های مختلف حضور پیدا کرده و ترویج این فرهنگ را درسرلوحه کار خود قرارداده است .
وی بیان کرد: درحوزه فرهنگی با توجه به اینکه کانال های ماهواره ای واینترنتی و سایت های مختلف ارزش ها و باورهای دینی ما را نشانه گرفته اند در این حوزه، گام های موثری دربخش آموزش های همگانی برداشته شده است.
وی افزود: همه نهاد ها و سازمان ها به ویژه خانواده ها که دراین حوزه نقش دارند می توانند گام های موثری را درموضوعات فرهنگی بردارند.
وی اظهار داشت: یکی ازموضوعات مهم نقش خانواده ها است که باید توجه لازم را برنحوه پوشش فرزندان خود داشته باشند.
2098/ 6155

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نمایشگاه عفاف و حجاب درکرج گشایش یافت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات