نظارت بر عملکرد مدارس غیردولتی بصورت نرم افزاری انجام می شود

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، مرضیه گرد گفت: از آنجا که انجام نظارت های فرآیندی هدایت محور از مهمترین اهداف و اثربخش ترین فعالیت ها در نظام آموزشی است، از این رو این سازمان با اتخاذ دو سیاست راهبردی و عملیاتی، برنامه نظارتی از عملکرد مجموعه تحت پوشش خود را در دستور کار خود قرار داد.
وی افزود: در سیاست راهبردی که حول محور سیاستگذاری و در برنامه زمانی میان مدت و بلند مدت برنامه ریزی می شود، با تشکیل گارگروه تخصصی متشکل از اساتید صاحبنظر در حوزه ارزیابی و بهره گیری از تجارب ارزشمند متخصصان، طرح جامع نظارت با همکاری نیروی انسانی و فناوری بصورت نرم افزاری تهیه و تدوین شد که به محض نهایی شدن آن برای اجرا به استان ها ابلاغ می شود.
رئیس سازمان مدارس غیردولتی مشارکت های مردمی و خانواده افزود: با عنایت به نقش و وظایف عملیاتی و اجرایی، ادارات مشارکت ها در استان ها و مناطق موظفند، براساس مفاد دستورالعمل و بخشنامه های ارسالی از سوی ستاد، ضمن پایش و بررسی های فرآیندی از عملکرد مدارس و مناطق تابعه نتایج ارزیابی خود را به این سازمان ارسال کنند.
به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، گرد گفت: کمیته نظارت مناطق متشکل از همکاران مشارکت های مردمی، ارزیابی عملکرد، حراست و رؤسای شوراهای هماهنگی مؤسسان، کار نظارت و پیگیری شکواییه مردم خصوصاً درمورد اضافی دریافتی شهریه و لزوم استرداد آن را عهده دار هستند.
فراهنگ ** 1417 ** 1071

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نظارت بر عملکرد مدارس غیردولتی بصورت نرم افزاری انجام می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات