گیر افتادن یک ماهی بدشانس در شکم عروس دریایی!+تصاویر -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی ,گیر افتادن یک ماهی بدشانس در شکم عروس دریایی!+تصاویر,[categoriy]

گیر افتادن یک ماهی بدشانس در شکم عروس دریاییتصاویر

گیر افتادن یک ماهی بدشانس در شکم عروس دریایی!+تصاویر -آکاگیر افتادن یک ماهی بدشانس در شکم عروس دریایی!+تصاویر

آکاایران: گیر افتادن یک ماهی بدشانس در شکم عروس دریایی!+تصاویر

آکاایران: گیر افتادن یک ماهی بدشانس در شکم عروس دریایی!+تصاویر


به گزارش آکاایران: یک عکاس اقیانوس موفق شد تصویر رویداد نادر و خارق العاده گیر افتادن ماهی بینوا در شکم یک عروس دریایی را با دوربین شکار کند.

ماهی بدشانس

نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه گاردین، «تیم ساموئل» یک عکاس استرالیایی، تصویر خارق العاده و نادر گیر افتادن یک ماهی بدشانس را در شکم یک عروس دریایی با دوربین خود شکار کرد. این عکاس اقیانوس که که در آب های «خلیج بایرون» استرالیا در حال شنا بود این صحنه شگفت انگیز را مشاهده کرد.


گیر افتادن یک ماهی بدشانس در شکم عروس دریایی!+تصاویر


,گیر افتادن یک ماهی بدشانس در شکم عروس دریایی!+تصاویر,[categoriy]

گیر افتادن یک ماهی بدشانس در شکم عروس دریاییتصاویربه گفته این عکاس ماهی بینوا پس از بلعیده شدن بوسیله عروس دریایی هنوز هم زنده بود و برای نجات جانش تقلا می کرد. این ماهی حتی با جنب و جوش خود حرکات این عروس دریایی را تحت کنترل درآورده بود و آن را به این سو و آن سو می کشاند.


,گیر افتادن یک ماهی بدشانس در شکم عروس دریایی!+تصاویر,[categoriy]

گیر افتادن یک ماهی بدشانس در شکم عروس دریاییتصاویرباشگاه خبرنگاران


گرداوری:آکا ایران

[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گیر افتادن یک ماهی بدشانس در شکم عروس دریایی!+تصاویر -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات