احضار چند فوتبالی دیگر به نهادهای نظارتی در رابطه با فساد

یک دستگیری تازه در فوتبال ایران آن هم از بین مدیران باعث شده تا اخبار زیادی در رسانه ها مطرح شود که اغلب آنها صحیح است.
به گزارش تابناک ورزشی، رضا حسنی‌خو مدیر حراست وزارت ورزش درباره آخرین وضعیت تحقیق نهادهای نظارتی از فدراسیون فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل در جهت سالم سازی این رشته، اظها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ر کرد: همچنان نهادهای نظارتی در حال بررسی ابهاماتی هستند که به دنبال روشن شدن آنها خواهیم بود. یکی از اعضای فدراسیون نیز به همین دلیل بازداشت شده است و همچنان در بازداشت به سر می‌برد. 
مدیر حراست وزارت ورزش  و جوانان با اشاره به جدیت مسئولان در مبارزه با فساد در ورزش، گفت: وزیر ورزش  و جوانان و همه مسئولان این ادعا را دارند که با فساد مبارزه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند و در جهت سالم سازی و شفاف سازی محیط ورزش گام بر می دارند.   همه این اقدامات نیز در راستای همین موضوع است و ان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ء‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌الله بتوانیم گام مهمی را در جهت شفاف سازی و سالم سازی ورزش ایران برداریم تا دیگر شاهد این گونه تخلفاتی نباشیم.  
وی در پاسخ به این سوال که آیا افراد دیگری نیز در این پرونده در فدراسیون فو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ل احضار شده‌اند یا خیر، گفت: طبیعی است تعدادی از افراد نیز برای تحقیق از سوی نهادهای نظارتی فراخوانده شده باشند. این موضوع در راستای  شفاف سازی هر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ چه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بیشتر مسائل و رسیدن به نتیجه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای نهایی صورت گرفته است، اما همان طور که گفتم تا این لحظه فقط همان یک نفر در بازداشت است و افراد دیگری بازداشت نشده‌اند.

[ منبع این خبر سایت تابناک-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «احضار چند فوتبالی دیگر به نهادهای نظارتی در رابطه با فساد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات