گزارش تفحص از صنعت بیمه و ستادسوخت آماده است

محمدرضا پورابراهیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سرنوشت تحقیق و تفحص از صنعت بیمه و همچنین ستاد سوخت در مجلس دهم، گفت: گزارش این دو تحقیق و تفحص با تلاش بی وقفه مجلس نهم آماده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه طبق آیین نامه داخلی مجلس امکان قرائت و تصویب تحقیق و تفحص انجام شده در مجلس نهم در این مجلس وجود ندارد، افزود: تنها موارد اعاده شده از سوی شورای نگهبان در مجلس بعد قابل رسیدگی است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه گزارش تحقیق و تفحص از ستاد سوخت و همچنین صنعت بیمه آماده چاپ است، تصریح کرد: باید همزمان با تشکیل کمیسیون ها و موافقت نمایندگان در خصوص این تفحص ها تصمیم گیری کرد.

وی ادامه داد: در صورت موافقت نمایندگان با یان دو تحقیق و تفحص گزارش تحلیلی در خصوص صنعت بیمه و ستاد سوخت به عنوان اظهارنظر کمیسیون که نتیجه زحمات مجلس قبل است چاپ خواهد شد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: رسانه ای شدن گزارش تفحص از صنعت بیمه و ستاد سوخا تنها با اجازه رئیس مجلس صورت خواهد گرفت.

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گزارش تفحص از صنعت بیمه و ستادسوخت آماده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات