کودکان کار خیابانی سنندج به افطار دعوت می شوند/ اجرای طرح همراز با خدا

آزاد هاشمی مدیرعامل موسسه همراز شمیم باران روز چهارشنبه در این رابطه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه مهمانی خدا این موسسه در نظر دارد با دعوت از کودکان کار خیابانی و خانواده ها و سرپرستان آنان مراسم افطاری برگزار کند.
وی هدف از برگزاری این آیین را ایجاد شور و نشاط، جذب کودکان کار خیابانی به فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در راستای غنی سازی اوقات فراغت و توجیه خانواده ها و سرپرستان از عواقب و پیامدهای کار کودکان در خیابان عنوان کرد.
مدیرعامل موسسه همراز شمیم باران در ادامه اظهار کرد: این موسسه سال گذشته به عنوان مرکز ساماندهی اجتماعی سازمان بهزیستی به موضوع ساماندهی کودکان کار خیابانی ورود پیدا کرد و فعالیت های موثری در این راستا انجام داده است.
به گفته وی این موسسه با حمایت سازمان بهزیستی استان کردستان موفق به کسب نشان تجربه موفق استانی از'همایش کاهش فقر، آموزش کودکان و موسسات غیردولتی' معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد.
وی ادامه داد: این موسسه همچنین در نظر دارد در ماه مبارک رمضان امسال با جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی طرحی را با عنوان 'همراز با خدا' جهت تامین اقلام مورد نیاز افطاری خانواده ها و سرپرستان بی بضاعت کودکان کار خیابانی در شهر سنندج اجرا کند.
هاشمی با دعوت از علاقه مندان جهت مشارکت در این طرح گفت: کمک های نقدی صرف هزینه جهت خریداری اقلام مورد نیاز شده و کمک های غیرنقدی در قالب اقلامی همانند گوشت و مرغ، برنج، حبوبات، خرما، قند و شکر پس از آمارگیری و بسته بندی به نیازمندان اهدا خواهد شد.
وی از علاقه مندان به شرکت در این امر خیر خواست جهت اعلام همکاری با شماره های 09186511654 و 33124439 تماس حاصل کنند.
مدیرعامل موسسه همراز شمیم باران اظهار کرد: علاقه مندان می توانند کمک های نقدی خود را با شماره حساب 0110006127008 بانک ملی مرکزی و یا شماره کارت 6037991899542256 واریز کنند.
7348/1904

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کودکان کار خیابانی سنندج به افطار دعوت می شوند/ اجرای طرح همراز با خدا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات