پاسگاه انتظامی بخش زاگرس راه اندازی شد

به گزارش ایرنا، فرمانده انتظامی چرداول در این آیین گفت: برای ارتقای ضریب امنیتی، آرامش و آسایش عمومی و رضایتمندی مردم پس از ارتقای دهستان زاگرس به بخش، پاسگاه انتظامی در این منطقه ایجاد شد.
سرهنگ جهانگیر زارعی اظهار کرد: با مساعدت فرمانداری چرداول ساختمان این پاسگاه در شهر بلاوه به عنوان مرکز بخش به نیروی انتظامی واگذار شد و تمام امکانات و تجهیزات آن توسط فرماندهی انتظامی استان خریداری شده است.
فرمانده انتظامی چرداول افزود: احداث این پاسگاه به علت بعد مسافت و سهولت در انجام امور قضایی و انتظامی نتایج مثبتی را در زندگی روزمره مردم بر جای خواهد داشت و کارهای امنیتی و پرونده های قضایی در این بخش متمرکز می شود.
بخش زاگرس در سال 92 از دهستان به بخش ارتقا یافت، این بخش دارای 49 روستا و جمعیتی بالغ بر هشت هزار نفر است و در 35 کیلومتری شهر سرابله مرکز شهرستان 67 هزار نفری چرداول قرار دارد.
7176/9002

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پاسگاه انتظامی بخش زاگرس راه اندازی شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات