رئیس جدید باشگاه العربی دست به کار شد/ اشکان دژاگه در یک قدمی فسخ قرارداد


به گزارش "ورزش سه"، شیخ خلیفه بن جبر که بعد از برگزاری انتخابات در هیات امنای باشگاه بیشترین آرا برای تصاحب صندلی را به دست آورده بود بعد از این نمایندگانش در نشست شب گذشته با روسای هیات امنا حکم رسمی ریاست او را دریافت کردند از امروز به صورت رسمی فعالیتش را در این باشگاه آغاز کرد و در اولین گام به گفته روزنامه الوطن در پی جذب سرمربی جدید و کنار گذاشتن بازیکنان مازاد از جمله خارجی های تیم برآمد.


شیخ خلیفه که از همان روزهای ابتدایی مبارزات انتخابی مدعی شده بود تمام بازیکنان خارجی را کنار خواهد گذاشت تا نفرات جدیدی را جذب کند امروز در مصاحبه با روزنامه الوطن بار دیگر بر سیاست های خود تاکید کرد و مدعی شد تا چند روز آینده با تمام نفرات مازاد تیمش تسویه حساب خواهد کرد از جمله اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی ایران.


شیخ خلیفه در شرایطی از فسخ قرارداد دژاگه صحبت کرده که این بازیکن به عنوان یکی از گران ترین خریدهای باشگاه هنوز دو سال دیگر با العربی قرارداد دارد از همین رو بسیاری اعتقاد داشتند چون باشگاه نمی تواند از عهده مبلغ جریمه که بالغ بر 7 میلیون یورو می شود بربیاد احتمال کنار گذاشتن این بازیکن از العربی خیلی کم است اما رسانه های قطری خلاف این موضوع نوشتند که فسخ قرارداد دژاگه و سایر خارجی های العربی زیاد کار سختی نیست.


در قطرقانونی وجود دارد که باشگاه ها هنگام عقد قرارداد با بازیکنان خارجی موضوع فسخ احتمالی را نیز مد نظر قرار داده و در همان زمان به توافق برای قطع همکاری به توافق می رسند از همین رو در ماجرای اشکان دژاگه هم این اتفاق افتاده و کاپیتان تیم ملی با دریافت رقمی توافقی از العربی کنار گذاشته خواهد شد. نکته ای که شیخ خلیفه به آن اشاره و در گفتگو با الوطن مدعی شد در حال حاضر پول برایش اهمیتی ندارد و تنها به دنبال بستن تیمی قدرتمند آن هم با هدایت یک مربی کاربلد است.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئیس جدید باشگاه العربی دست به کار شد/ اشکان دژاگه در یک قدمی فسخ قرارداد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات